Kategoriler
Genel

TV 8.5 yayın akışı

Gelen soru: TV 8 buçuk yayın akışı bilgilerine nereden ulaşabilirim?

tv 8 buçuk yayın akışı

TV 8 ekranlarında yayınlanan Türkiye-Ukrayna maçı esnasında maçı sunan spiker TV 8.5 kanalının yayın hayatına başladığını ve 7 gün 24 saat spor keyfi yaşayacağını açıkladı.

Spor tutkunları hemen TV 8 buçuk Türksat frekanslarını uydu alıcılarına girerek izlemeye başladı.TV 8.5 kanalının resmi internet sitesi olarak www.tv8bucuk.com açıklandı.Spor tutkunu olan bir ziyaretçimiz bize TV 8.5 yayın akışına nereden ulaşabileceğini sormuştur.Teknoscrool.com olarak baktığımızda henüz TV 8.5 buçuk resmi internet sitesinde sadece frekans bilgileri bulunduğunu görmekteyiz.

Kanal henüz yeni olduğu için içerik kategorileri eklenmediği için yayın akışı kategoriside gözükmemektedir.Fakat ilerleyen günlerde TV 8 buçuk yayın akışı kategorisi açıklandıktan sonra sayfaya yönlendirme linkini sizler ile paylaşacağız.Futbol olsun,basketbol olsun spor tutkunları bu kanaldan vazgeçemecek gibi gözükmektedir.

Yazar Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

“TV 8.5 yayın akışı” için 4 yanıt

Acuna bravo nba fa cup wwe bu kanalda nba maç saatlerini bulun ve türkiye saati ile kaça denk geldiğini öğrenin ve izleyin. WWE derken diyenler için tv8,5 twitter hesabında yazıyor. İyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir