Kategoriler
Genel

Ramazan Bayramı 4 günde izlenecek 3 adet Netflix dizileri

Ramazan bayramı süresince herkes evinde olacağı için sizlere Netflix üzerinden izleyebileceğiniz 3 güzel dizi yazmak istedik. Bu yazdığımız 3 dizinin hepsi yenidir. Yeni oldukları için şu an 1 sezonları bulunmaktadır.

1- Ragnarok

2020 yılında gösterime giren bu dizi Thor’u anlatmaktadır. Thor karakterini canlandıran kişi David Stakston’dur. Ayrıca Jonas Strand Gravli, Herman Tømmeraas bulunmaktadır. Dizinin şu an 6 bölümü bulunmaktadır. Soluksuz izlenebilecek bir dizidir.

2- Into The Night

1 Mayıs 2020 günü gösterime giren Into The Night dizisi büyük ses getirdi. Özellikle başrolünde dizide Ayaz karakterini canladıran Mehmet Kurtuluş bulunmaktadır. Efsane oyunculuğu ve başarısı ile herkesin takdirini kazandı. Bu dizi şu an için 6 bölüm’den oluşmaktadır. Mehmet Kurtuluş’u Kösem Sultan dizisindeki başarısı da unutulmaz.

3- Rise of Empires: Ottoman

Bu dizi 6 bölüm’den oluşuyor ve 24 Ocak 2020 günü gösterime girdi. Bu dizinin yeni bölümleri olmayacak gibi gözükmektedir. Oyuncular arasında Cem Yiğit Üzümoğlu, Tuba Büyüküstün, Birkan Sokullu, Selim Bayraktar, Osman Sonant, Damla Sönmez, Tolga Tekin ve Ushan Çakır da bulunuyor. Fatih Sultan Mehmet’i Cem Yiğit Üzümoğlu canlandırıyor. Üzümoğlu, Netflix’in Hakan: Muhafız ve Kanal D’nin Adı Efsane dizilerinde oynamıştı.

Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Ragnarok dizi yorumları

Netflix platformunda yayınlanan Ragnarok dizisinen bahsetmek istiyoruz.

david stakston

Bilim kurgu seviyorsanız ve daha önce yenilmezler filminde Thor karakterine bayılıyorsanız bu dizi tam size göre diyebiliriz.

Thor karakterini David Stakston başarılı bir şekilde canlandırmaktadır. Dizide magne olarak dikkat verme hastalığı ile pek fazla popüler olamamaktadır. Taki yanlış bir kadının anlına elini süresiye kadar.

2020 yılında gösterime giren Ragnarok dizisi Thor’u anlatmaktadır. Devler ile tanrılar arasında savaş tekrardan başlıyor. Oyuncu kadrosunda David Stakston, Jonas Strand Gravli, Herman Tømmeraas bulunmaktadır.

Ragnarok dizisi ortalama olarak her bölümü 45 dakikadır. Toplamda şu an 6 bölüm’den oluşmaktadır. Özellikle bu koronavirüs karantina günlerinde bir çırpıda bitiriyorsunuz. Özellikle 6.bölüm bitiş sahnesinden sonra Ragnarok 7.bölüm ne zaman gelecek diye merak etmeye başlıyorsunuz.

Netflix uygulamasında “Çok yakında” bölümüne girdiğiniz maalesef yeni bölüm hakkında herhangi bir yeni fragman ve yayınlanma tarihi gözükmüyor. Salgının devam ettiği bu günlerde dizilerin yeni bölümlerini bekleme yanlış olacaktır. Yeni haber geldiğinde bu yazının altında sizleri bilgilendireceğiz.