Kategoriler
Oyun Haberleri

PUBG’de botların sayısı arttı mı?

PUBG Mobile oyunu son zamanların en favori oyunu olduğu kesin. Her oyunda olduğu gibi bu oyunda da oldukça fazla hileci bulunuyor.

Şirket elinden geldiği kadar birşeyler yaptığını açıklasa da maalesef tam anlamıyla bitiremedi. Bizde uzun zamandır bu oyunu oynadığımız için hilecilerin sayısında artış olduğunda hemen anlıyoruz.

Fakat son zamanlarda dikkatimizi çeken başka bir durum var. Bir oyun içerisinde gerçek oyuncuların sayısı kadar botların olduğunu farketmeye başladık. Hatta ilk 10’a girdiğinizde karşınıza bot bile çıkabiliyor.

Bu kadar bot olmasının sebebi acaba oynayanların sayısında büyük bir düşüş mü var dedirtiyor. Artık hilecilerin sayısı o kadar çok arttı ki hile yapanlar kendi aralarında hilelerin güçlerini karşılaştırıyorlar. Düzgün oyuncular maalesef ilk 10 dakikada ölüyor.

PUBG oynayan ziyaretçilerimizin son zamanlarda botların sayısının artmasını farketti mi onu merak ediyoruz. Yoksa bize mi öyle geliyor.

Kategoriler
Oyun Haberleri

PUBG’de bot oyuncu var mı?

PUBG oyununa her girdiğinizde online olarak 100 kişi barajını rahatlıkla yakalayabilirsiniz. Gecenin ilerleyen saatlerinde bile girseniz bir oyunda en az 80 kişinin online olarak oyuna girdiğiniz görebilirsiniz.

İnternette gezerken bazen görmüşsünüzdür. PUBG’de çoğunlukla botlar olduğu söylenmektedir. Biz bu söylentiye kesinlikle katılmıyoruz. PUBG oyununu anlık olarak milyonlarca kişi oynamaktadır. Online oyuncu rekoru kıran bir oyun şirketi neden bot oyunculara ihtiyaç duysun.

Ayrıca PUBG oyunu diğer mobil oyunlara göre çok gelişmiş olduğu için uzun sürede oynasanız sıkılma hissi yaratmamaktadır. PUBG haricinde diğer araba yada futbol oyunlarını oynadığınızda parayı basıp karakter yada elmas alanları yenmek çok zordur. Bir süre sonrada artık sabit tarzdaki kısıtlı alanları PUBG’de bulamazsınız.

PUBG mobile oyuna her girdiğinizde farklı bir strateji ve oyun sergileyebilirsiniz. Takım ile hareket edildiğinde daha güzel bir oyun imkanı sunabilen bir oyunda bot oyuncu olmayacağına kesin gözüyle bakıyoruz.

Sizin düşünceniz nedir?