Bilim ve Teknoloji

HTC M10 özellikleri nasıl olacak

HTC M10 Yakında Geliyor

htc m10

HTC markası aslında Akıllı telefon piyasasında son kozlarını oynuyor. HTC markası Android odaklı telefonlarda, son zamanlarda gerçekten duran bir performans sergiliyor. HTC bu nedenle daha sağlam ve daha akılda kalacak olan telefonları üretmeye çalışıyor.

HTC M10 2016 yılında raflardaki yerini alacak. HTC markasının bu akıllı telefon modeli, diğer modellere oranla daha güçlü ve çok daha kaliteli performansa sahip olacak. Tasarımı ilk öne çıkan özelliği, Metal kasa ve üzerinde HTC markasının çok daha belirgin hatlarda olması sayesinde, harika bir görünüm sizleri bekliyor. Elle tutuş ve dokunmatiğe dokunuşlar çok daha keyifli bir hassasiyete sahip oluyor.

Snapdragon 810 İşlemcisi de bu telefonda yer alacak. Telefon o kadar kalite ve o kadar ileri düzey bir performansa sahip olacak ki, kullanırken bunu anlayacaksınız. Snapdragon işlemcisi sayesinde, donmalar yada aşırı yüklenmeler gibi nedenlere bağlı olarak da kasmalar asla olmayacak. Kullanıcıların en çok korktukları ” Isınma” sorunu da bu telefonda görülmeyecek.

4GB RAM özelliği ve artırılabilir MİCROSD kart desteğiyle beraber, bu telefon sizi memnun edecek. HTC son modelinde harikalar yaratmaya devam ederken, 27 MP HD çözünürlük kalitesinde olan Full çekim kamera özelliği de bu telefona özgü bir durum. SONY modellerinden sonra, 27 MP kameraya ilk kez çıkılacak gerçekten. Bunu başaracak olan HTC, bu konuda aşırı mutlu. Markanın hayranları şimdiden bu telefonu beklemeye başladı . Bataryası yaklaşık olarak ” 3000 Mah” kapasitesinde olacak. bu sayede pil ömrü uzayacak ve daha uzun süreli telefon kullanmış olacaksınız.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu