Kategoriler
Genel

Garanti reklamının ayrıntılarını okuyarak bir kere daha izleyin

Garanti bankasının 29 Ekim için yaptığı video çok kısa sürede milyonlarca kişi tarafından beğenildi ve tekrar tekrar izlenildi.

26 Ekim 2020 günü eklenen Adımların Adımlarımız, Cumhuriyet kanatlarımız adlı video 5.9 milyon kişi tarafından izlenildi. Videodaki Atatürk’ü canlandıran Ahmet Preşeva’ya çok teşekkür ediyoruz. Harika bir performans sergiledi. Bakışları ve hareketleri olsun izleyenlerin her saniye tüylerini diken diken etmeyi başardı.

Bu arada videonun kurgusu da çok düşünülmüş. Neden derseniz işte ufak ama büyük manevi değere sahip ayrıntılar;

İlk giriş sahnesine oyuna giren genç kişiye Selam vererek başlıyor,

Daha sonra sahneye giren genç bayana ise yere çökerek saygı gösteriyor,

Hemen arkasından gelen yaşlı amcanın hareketlerinin aynısını yapmaya çalışıyor. Kendi başına oynamıyor.

Son olarak çocuk o kadar güzel oynuyor ki ona sadece kollarını açarak eşlik ediyor. Yani kanatlarımın altındasınız diyor.

İşte bu kadar güzel kurgulanan videoda emekleri geçen herkese teşekkür ediyoruz.

Kategoriler
Genel

Garanti BBVA 29 Ekim videosu rekor kırıyor

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı geldi. Her zaman olduğu gibi sokaklar ve yollar bu büyük günü kutlayacak. Belki Covid-19’dan dolayı önceki yıllara göre sokaklarda çok fazla kutlayamasakda gönüllerin çoskusu daha fazla olacak.

Bu sene damgayı kesinlikle Garanti BBVA vurdu.

İlk olarak televizyonlarda yayınlanan video büyük beğeni topladı. Garanti BBVA resmi youtube kanalında yayınlanan bu video 1 günde 1.8 milyon kişi tarafından izlendi. Her geçen saniye izlenme sayısı artmaya devam ediyor. Binlerce yorum yapıldığı bu video tüm Türkiye tarafından beğenildi.

Yorumlara baktığınızda da beğenenlerin sayısının oldukça fazla olduğunu göreceksiniz. İzlerken tüyleriniz diken diken oluyor ve gururla duygulanıyorsunuz.

Bu arda Youtube’da trend videolar arasında 11.sıraya yerleşti. Bu videoyu çeken ve emeği geçen herkese teknoscrool.com olarak çok çok teşekkür ediyoruz.

Garanti BBVA Adımların Adımlarımız, Cumhuriyet Kanatlarımız 29 ekim videosunu izlemek için aşağıdaki bağlantı sayfasını kullanabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=xql_j5i3lwQ