Kategoriler
Android Haberleri

Samsung Galaxy S6 Nougat güncellemesi kesinleşti gibi!

Samsung Galaxy S6 modeline yakın zamanda Nougat sürümüne kavuşabilir.

galaxy-s6

Android’in son sürümü olan 7.0 Nougat sürümünü ülkemizde sınırlı sayıda birkaç model kullanmaktadır.Diğer markalar ise üst segment telefonlarına Nougat getirmek için çalışmalarına devam ediyor.Hangi Samsung modelleri Nougat sürümü alıp almayacağı konusunda resmi bir açıklama bulunmuyor.Fakat geçtiğimiz aylarda çıkan bir haberden sonra Galaxy S6 modelinin Nougat sürümü alacağına kesin gözüyle bakılıyor.GFXBench testinde Android 7.0 Nougat sürümü yüklü olarak test yapıldığı gösteriliyor.Tabi bu test sonrasında Android 6.0 kullanan Galaxy S6 modeli tek çekirdek testinden 1257 puan alırken Nougat ile birlikte 1369 puan alması ile birlikte Galaxy S6, nougat sürümü ile daha performanslı olduğu gözükmektedir.

Nougat sürümü Galaxy S6 modeline ne zaman geleceğine dair herhangi bir resmi bilgi yok.Ayrıca Galaxy Note 5,Galaxy S7,S7 edge ve Galaxy S6 edge modellerinin Nougat sürümüne kavuşacağına kesin gözüyle bakılacaktır.

Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Galaxy S6 RAM nasıl bakılır

Galaxy S6 RAM nasıl bakılır konusunda bilgimi arıyorsunuz

s6 ram bakma

Samsung iki yeni amiral gemisi modelini tanıtmıştı.Bu iki model hem tasarımı ile hemde donanım özellikleri ile çok beğenilecek.Tek sıkıntı şu an için fiyatlarının yüksek olması gibi gözüküyor.

Galaxy S6 hakkında sizlere güzel,yardımcı olacak ipuçları vermek istiyoruz.

1. yol : Telefonunuzun tuş kilidi açın/ortadaki tuşa basılı tutun/çıkan ekranda alt tarafta 3 tane sekme olacak. En soldakini seçiniz ve RAM sekmesine tıklayınız.

2.yol: Telefonunuzun tuş kilidi açın/uygulamalar/ayarlar/Üst sekmeden Diğer/uygulama yöneticisi ve 2 sağa sayfayı çeviriniz.