Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Xiaomi Mi Band 2 BİM fiyatı nasıl?

BİM, teknoloji ürünlerini uygun fiyatları ile beraber satışa sununca ilgi oldukça fazla oluyor.

Her hafta cuma günleri katalog ürünlerini yayınlayan BİM, 27 Temmuz 2018 kataloğu’nu yayınladığında ilk dikkatimizi çeken ürün Xiaomi Mi Band 2 akıllı bilekliği oldu.

Akıllı bileklik konusunda fiyatı ve performansı nedeniyle en çok satış yapan Mi Band 2 BİM’de 95 TL’ye satılacak. Fiyatı piyasaya göre nasıl diyorsanız ortalama olarak 10 TL civarında daha ucuz diyebiliriz. Ayrıca BİM, teknoloji ürünlerine 6 ay taksit yapmaktadır.

Tabi Mi Band 2’nin fiyat indirimine girmesinin en büyük sebeplerinden bir tanesi Mi Band 3 çıkmasıdır. Mi Band 3 çıkmasından sonra genel olarak ufak bir indirime giren Mi Band 2 almayı düşünüyorsanız kaçırmamanızı öneririz.

Mi Band 2’nin en ses getiren özelliği ise 30 gün şarj süresinin gitmesidir. Mi Band 2 kullanıcısı olduğumuz için her türlü soruyu bize gönderebilirsiniz.

Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

BİM Hometech HT8C fiyatı piyasaya göre kıyaslama

Bir ziyaretçimiz bu hafta BİM’e gelecek olan Hometech HT8C tabletin fiyatını değerlendirmemizi istemiştir. Fiyat konusunda önce isterseniz bu tabletin özelliklerine kısaca bakalım;

7.85 inçlik tablet için oldukça iyi bir ekran boyutuna sahiptir. Bu ekran 163 PPI Piksel yoğunluğunda IPS LCD ekrana sahiptir. 3500 mAh’lık bataryası bulunmaktadır. Renk seçeneği malesef bulunmuyor. Sadece Gümüş rengini satın alabilirsiniz. İşlemci olarak baktığımızda ise 1.3 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli MediaTek MT8321 chipset bulunmaktadır. 1 GB RAM‘i bulunmaktadır. Dahili depolama hafızası 16 GB‘dır. Hometech HT8C microSD kart destekliyor mu diye merak ediyorsanız bu sorunun yanıtı evet olacaktır.

Kamera donanımı ise 2 MP arka ve 0.3 MP ön kamerası bulunmaktadır. Android 7.0 Nougat sürümü ile yüklü gelmektedir. Ayrıca Bluetooth özelliğide yer almaktadır.

Hometech HT8C alınır mı?

Sonuç olarak baktığımızda bu tabletten yüksek performans beklemeyin. Grafik çözünürlüğü yüksek oyunları oynayamazsınız. Oyun için alacaksanız özellikle 10 yaş civarında bir çocuk için almayı planlıyorsanız malesef oyun konusunda sınıfta kalacaktır. Ama internette gezmek için ve sosyal ağları kullanmak için alacağım derseniz sizin için yeterli olacaktır.

Fiyat konusuna baktığımızda ise BİM’in fiyatı internette satılanlara göre daha ucuz olduğunu belirtelim.

Kategoriler
Apple iOS Haberleri

BİM iPhone 7 ile ses getirdi! Peki fiyatı nasıl?

18 Kasım 2016 BİM indirimli ürünleri arasında en çok dikkat çeken ürün kesinlikle iPhone 7 oldu.Teknoloji tutkunları bu telefonun fiyatını kıyaslamak istiyor.

iphone-7

BİM,uygun fiyat ve yüksek kaliteli ürünleri ile hayatamızda büyük yer edinmektedir.Bildiğiniz üzere her hafta cuma günleri BİM’in indirim günüdür.Onlarca ürün uygun fiyatlar ile satılmaktadır.Son zamanlarda BİM teknolojik ürünleri getirmeye başladı.Zaman zaman son teknoloji akıllı telefon satışına başladı.18 Kasım 2016 günü BİM, iPhone 7 satışını yapacak.Birçok kişi fiyat konusunu araştırmaktadır.iPhone 7 piyasada 3299 TL civarlarında satılmaktadır.

BİM ise 2999 TL‘den satış yapacak.ortalama olarak 250-300 TL arasında bir avantajını bulunuyor.Ayrıca garanti konusunda ise herkesin kafasında soru işaretleri bulunuyor.Broşür’de yer alan ilana göre 1 yıl Apple garantili ve 1 yıl firma garantili olduğu yazmaktadır.

Eğer bu aralar iPhone 7 alasınız varsa bu fırsatı kesinlikle kaçırmamanız gerekmektedir.