Donanım Haberleri

WhatsApp Profil Fotoğrafıma Kim Bakmış?

WhatsApp Profil Fotoğrafıma Kim Bakmış merak ettiniz mi?

whatsapp resmime kim bakmış

Whatsapp son günlerde yeni gelen güncellemeleri ile birlikte gelişmeye devam ediyor. Whatsapp uygulaması ile ilgili olarak en çok merak edilen konu; fotoğrafın veya profilin kimler tarafından görüntülendiği oluyor.

Bunun için sizleri bilgilendirmek üzere bir çok araştırma yaptım. Whatsapp Plus uygulamasında böyle bir şeyin mümkün olduğunu duyunca yükleyip programı sizin için inceledim. Whatsapp Plus uygulamasında sadece geniş şekilde tema ve renk seçenekleri var. Renklerle oynamayı seviyorsanız tavsiye ederim yoksa çok iyi bir uygulama değil. Ayrıca söylenenler gibi profil fotoğrafınıza kimin baktığını kesinlikle göstermiyor. Sadece WhatsDog uygulamasında olduğu gibi çevrim içi olan kişi hakkında uyarı veriyor. O nedenle WhatsApp plus uygulamasını hemen silip eskiye dönüş yaptım.

Yabancı kaynaklardan yaptığım araştırmaya göre onlarda henüz bu konu hakkında bir ilerleme kaydedememişler. Yaptıkları şey merak edilen kişinin çevrim içi durumunu görmekten ileri gitmiyor. WhatsApp’ın yaptığı açıklamalara göre çok yakın bir zamanda bu özelliğin uygulamanın içine entegre edileceği oldu. Yani kısa süre içinde profilinize bakan kişileri uyarı olarak alabileceksiniz. Bunun için biraz daha beklemeniz gerekecek.

Teknoscrool.com Özel

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. ay hayır gelmesin ya 🙁 gelirse de uyarı gitsin mi gitmesin mi bunu biz seçebilelim yoksa gizlilik ihlali olur -,- asla kullanmam tetlegram, viber takılırım 🙁

  2. Bence whatsapp profil resmime kim bakmış gelmesi lazım.Çaktırmadan gizli gezenleri öğrenmiş oluruz bu şekilde.

    Siz düşünüyorsunuz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu