Donanım Haberleri

Sevgi izi nasıl ve nerede yaptırabilirim?

Benibuldular.com sevgi izi nerede ve nasıl yaptırabilirim diye araştırma yapıyorsanız bu konumuz size göre.

benibuldular sevgi izi

Sevgi izi projesi ile kaybolma riski olan kişileri daha rahat bulabilmek için çok güzel bir proje başladı.Sevgi izi hizmeti ile kaybolma riski olan kişiler ücretsiz olarak dövme yaptırabileceklerdir.Bir ziyaretçimiz sevgi izi dövmesini nerede ve nasıl yaptırabilirim konusunda yardım istemiştir.

Teknoscrool.com olarak benibuldular.com internet adresine baktığımızda ilk olarak yapmanız gereken benibuldular.com adresinin en alt kısmında sevgi izi yapılacak kişinin iletişim bilgileri ve yakınının iletişim bilgilerini doldurmak gerekmektedir.Bilgileriniz doldurulduktan sonra size kayıt numarası ve ID numarası verilecektir.Çıkan sayfayı bir printer ile yazdırın.

Daha sonra Benibuldular.com ” Nerede yaptırılır” sekmesinden bulunduğunuz ili seçerek sevgi izi yaptıracağını yerlerin iletişim bilgilerine ulaşabileceksiniz.

Ayrıca Turkuaz medya’nın yapmış olduğu bu güzel projeyi destekliyor ve başarılar diliyoruz.

Not: Herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız lütfen bize yorum yazarak ulaşabilirsiniz.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Ben Ebru Kamak down sendronlu oglum NiyaziEfeAykul sevgi izi formunu doldurdum ama numarayı gözden kaçırdım tekrar doldurdugumda kullanılmaktadır yazıyor ne yapmam gerekiyor çok feci acil lütfen cevap verin.

  2. Ebru hanım merhabalar.

    Sevgi izi resmi internet sitesinde malesef herhangi bir iletişim formu bulunmuyor.Bizim size önerimiz Müge Anlı’nın resmi twitter hesabına tweet atınız.Kesinlikle müge hanım sizin mesajınızı görecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu