Bilim ve Teknoloji

Vodafone Smart Style 7 arama engelleme nasıl yapılır?

Vodafone Smart 7 arama engelleme yapmak istiyorsanız bu konumuz tam size göre..

vodafone smart style 7 arama engelleme

Akıllı telefonların en çok kullanılan özelliklerinden bir tanesi ise kesinlikle arama engelleme özelliğidir.Ekstradan bir uygulama yüklemeden istemediğiniz numaraları rahatlıkla engelleyebilirsiniz.Bir ziyaretçimiz Vodafone Smart Style 7 arama engelleme nasıl yapılır konusunda yardım istemiştir.

İlk olarak telefonuzda ana menüye giriş yapınız.Daha sonra arama sekmesine basınız.3 nokta; yani seçeneklere giriniz.Çağrı geçmişi ve Ayarlar bölümü karşınıza çıkacaktır.Ayarlar sekmesine giriş yaptıktan sonra Çağrılar bölümüne geçiş yapınız.Ardından açılan sayfada GSM ayarlarına basınız.Açılan ekrandan Arama engelleme‘ye basarak arayanı engelleyebilirsiniz.

Bu şekilde yan bir uygulama kullanmadan Vodafone Smart Style 7 arama engelleme yapmış olacaksınız.Herhangi bir sorun ile karşılaştırsanız bize yorum yazarak ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

17 Yorum

 1. Ağdan beklenmeyen yanıt hatası veriyor nasıl çözebilirim

 2. Ağda beklenmeyen hata çıkıyor. Numara engelleme yapamiyorum

 3. Kardeşim bir kişide şu soruya cevap versin ağda beklenmeyen hata çözümü yokmu

 4. Burak bey ben bu sorunu araştırıyorum.Bulduğum anda size mail atacağız

 5. vodofone smart 6 kullanıyorum ve aynı sorunla az önce karşılaştım gsm şifresi 1111 miş yani uluslar arası gelen aramayı engellemeye tıklayıp şifreyi girin 6 larda şifre öyledir ama 7 lerdede aynı olucağını sanıyorum umarım aynıdır sms göndermek bir işe yaramadı bende umarım sizde hallolur

 6. gsm şifresi smart 6 da 1111 smart 7 de aynı olucağını düşünüyorum umarım çözülür o arama engellemede tıkladığım zaman şifre istedi ve açıkcası aynı cevabı aldım ağdan beklemeyen hata ama sms ile kapatmayı denedım özeli olmadı başka bir yerde araştırdım şifrenin 1111 olduğunu öğrendim umarım sizdede aynıdır yardımcı olabilmişimdir umarım

 7. Abi şifre istiyor ben ilkten sallamıştım şimdi bilmiyorum ne yazdığımı anasıl çözücem.
  Mail atarsanız sevinirim

 8. Vodofan smart 7kullaniyorum ağdan beklenmeyen yanıt diyor

 9. Ağdan beklenmeyen yanıt diyo şifre istedi ama ben hatırlamıyorum napıcam rica etsem yardımcı olabilir misiniz?

 10. Smart;7 kullanıyorum şifre istiyor 4 tane 1 ve 4 tane 0 kullanıyorum fakat ağdan beklenmeyen yanıt yazısı çıkıyor karşıma yine.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu