Bilim ve Teknoloji

Replika Note 5 İMEİ Nasıl Değiştirilir?

Replika Note 5 İMEİ Nasıl Değiştirilir?

replika note 5 imei değiştirme

Replika Telefonlar gün geçtikçe  sayı olarak artarken, büyük markaların modellerine göre hemen yeni tasarımlar çıkıyor. Apple, Samsung ve LG markalarının modellerinde, Replika telefonlarının daha çok çıktığı görülmekte. bu bakımdan da Replika telefonların kullanım sayısı her geçen gün artış görmekte.

Replika Note 5 modeli de piyasalarda yerini aldı. Replika model olarak kendini belli eden Note 5 kullanıcıları, aynı zamanda bazı sorunlarda yaşar. Bunlardan en büyüğü ” İMEİ Numarası” değiştirme konusunda yaşanır. Nasıl yapılacağı ve hangi Kod kullanılarak yapılacak? bunlar kullanıcılar tarafından merak edilir.

*#*#789789#*#*

Yukarıdaki Kodu yapıştırdıktan sonra, ” Arama Tuşuna” basın. Artık karşınıza İMEİ Değiştirme kodunun alınacağı ve girileceği yer gelecek. buradan gerekli ayarları yapmak için ;

-Engineer Mode yazan yere girin

– GPRS yazan yerden devam edin

– Write İMEİ yazan yere gelin

Buraya yeni İmei numarasını yazmak zorundasınız. Size pratik yolunu söyleyelim; ” İMEİ numarasının son 5 Hanesini silin ve kafadan 5 farklı rakam sallayın. bu sayede İmei kodu yenilenmiş olur.”  Diyelim ki son 5 hanesi ” 55625″ siz bu 5 haneyi tamamen silin ve yerine de ” 14523″ bu tarz bir  rakam girin. yani 5 Haneyi sildikten sonra, İmei numarasını yeni bir şekilde yazabilirsiniz.

Kullanmadığınız eski bir telefonunuz varsa, bu telefonun İMEİ numarasını da girebilirsiniz. buda işe yarar. Çünkü İMEİ numarası her telefonda olacağı için, hangi telefona yazarsanız yazın kesinlikle uyar.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Selamın Aleyküm Hocam benim elimde samsung galaxy SM-920c var bu telefonda imei vardı ama kapatıldı yurt dışı bir cihaz ve kapandı ben bunun imei değiştirmek istiyorum ama olmuyor *#*^#789789 olan kodu denedim ama olmuyor bana yardımcı olurmsunuz

  2. İyi akşamlar note 5 var bende *#*#789789#*#* denedim olmuyor litfen yardımcı olurmusunuz

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu