Bilim ve Teknoloji

Pokemon GO kamera sorunu çözümü var mı?

Pokemon GO’da kamerada pokemon gözükmeme sorunu her geçen gün artıyor.İnternette bu sorun ile alakalı çok fazla bir çözüm yöntemi yok faka elimizden geldiği kadar sizlere yardımcı olmak istiyoruz.

pokemon go kamera sorunu

Pokemon GO oyunu henüz yeni piyasaya girmeden en popüler oyunlar arasında yer almayı başardı.Sanal gerçeklik yönünden popüler olan bu oyunda normal olarak sorunlar çıkmaya devam ediyor.Pokemon GO ilk sürümü olduğu için güncellemeler geldikçe sorunlar yavaşa yavaş ortadan kalkacaktır.Bir ziyaretçimiz Pokemon GO oyununda kamera sorunu yaşadığını yazmıştır.Telefonun kamerası açık olmasına rağmen pokemon bulamadığını yazmıştır.

İnternette araştırdığımızda Pokemon Go kamera sorunu için ilk olarak GPS ayarlarının gerçekliğinin artırılması gerektiği ve uzun bir süre yürümeniz gerektiği yazıyor.

Eğer bunlara rağmen hala pokemon göremiyorsanız VPN ile başka ülkeye giriş yaparak sorunun düzeldiği yazmaktadır.Pokemon GO kamera sorununu çözebilen olursa bize yorum olarak yazabilirse çok seviniriz.Bu sayede bu sorun ile karşılaşan diğer kullanıcılara yardımcı olmuş olacaksınız.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

16 Yorum

 1. Bendede kamera sorunu var gozukmuyo kamerasiz sikinti olmuyor aliyor 10 km yol yaptim duzelmedi kamera samsung j7 marka

 2. benim de samsung j7 aynı kamera sorununu yaşıyorum çok fazla km de yaptım ama haritada görünüyor kamerada görünmüyor vpn de işe yaramadı

 3. Arkadaşlar uzun suredir bunun neden olduğuna bakiyorum aslında tek sebebi oldugu kanısına vardim telefonlarinizada android 5 sürümü yüklü olan güncellemesi olmayan arkadaşlar kameradan pokemon goremiyorlar. Android 6 sürümü telefonunuza yüklü olan kişiler sadece kameradan pokemon gorebiliyorlar

 4. Sony Xperia C5 Ultra kullanıyorum.Bendede aynı sorun var.

 5. Ben de Sony Xperia C5 kullanıyorum. Bu telefında jiroskop yok ancak Telefonda AR Maskesi programları falan gayet normal çalışıyor. Ve pokemon go da kamera açınca siyah ekran gelmiyor normal görüntü geliyor. Ama pokemon görünmüyor. Bunun sebebi jiroskop olmaması değil bence. Öyle olsa Ar maskesi programları da çalışmaz idi. Ama öyleyse neden kaynaklı bu sorun ya.

 6. arkadaşlar bendede aynı sorun var telefon samsung galaxy grand prime güzel bir telefon ama göstermiyor

 7. Baris topakla ayni tf yi kullaniyorum ar modunu acinca goruntu ve pokemonun golgesi gozukuyor ancak 10 saniye sonra hatta verip kapatmamizi istiyor nedeni nedir?

 8. Bazı telefonlarda jiroskop sensörü yok bu da kamera sorunu yaşatıyor

 9. Arkadaşlar benim telefonum samsung galaxy j5 pokemon go yu indirdim fakat AR modu yok ve bu yuzden de kameram acilmiyo ve sadece yol isaretleri var oyuna baslarken kamera acilsin dedim sadece 1 2 dakikaligina acildi sonra pokemon buldum att.topu ve yine ayni yollar çıktı kamerami acamiyorum ne yapabilirim

 10. Telefonum samsung a5 bendede aynı sorun var ar den yakalayabikiyorum ama

 11. Benim samsung galaxy j5 in var 6.0.1 yüklü olduğu halde hala gözükmüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu