Bilim ve Teknoloji

LG G5 yazılım güncelleme nasıl yapılır?

LG G5 yazılımı nasıl güncelleyebilirim?

lg g5 android güncelleme

LG’nin yeni amiral gemisi modeli G5 tanıtıldıktan sonra hem donanımı hem tasarımı ile çok beğenildi.LG G5’de 5.3 inçlik ideal büyüklükte bir ekran, 32 GB’lık dahili depolama hafızası,4 GB RAM,Parmak izi okuyucusu,2800 mAh’lık güçlü bir bataryası bulunmaktadır.LG G5 fiyatı yaklaşık olarak 2500 TL civarlarında gezmektedir.LG G5 sahipleri ilerleyen günlerde yazılım güncelleme nasıl yapılacağını araştıracaktır.Teknoscrool.com olarak LG G5 yazılım güncelleme adımlarını yazmak istedik.

1.Yöntem

Bu özellik telefonunuzun yerleşik yazılımını herhangi bir servis merkezine gitmenize gerek kalmadan İnternet’ten rahatça en yeni sürüme güncellemenizi sağlar. Bu özellik yalnızca LG cihazınız için mevcut yerleşik yazılımın daha yeni bir sürümünü hazırladığında kullanılabilir. Cep telefonu yerleşik yazılım güncelleme işlemi kullanıcının güncelleme süreci boyunca çok dikkatli olmasını gerektirdiği için ilerlemeden önce her adımda görüntülenen tüm talimatları ve notları okuyup kontrol ettiğinizden emin olun. Yükseltme sırasında USB veri kablosunun çıkartılmasının cep telefonunuzda ciddi hasarlar meydana getirebileceğini unutmayın.

2.Yöntem

Over-the-Air (OTA) aracılığıyla LG Cep Telefonu yazılımını güncelleme Bu özellik, USB veri kablosuyla bağlamadan OTA aracılığıyla telefonunuzun yazılımını daha yeni bir sürüme rahatça güncellemenizi sağlar. Bu özellik yalnızca LG cihazınız için mevcut yerleşik yazılımın daha yeni bir sürümünü hazırladığında kullanılabilir. İlk olarak, cep telefonunuzun yazılım sürümünü kontrol etmelisiniz:

Ayarlar > Genel sekmesi > Telefon hakkında > Güncelleme Merkezi > Yazılım güncelleme > Güncelleme için şimdi kontrol.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu