Bilim ve Teknoloji

Huawei Ultra Pil özelliği ile şarj sürenizi artırın

Huawei’de Ultra Pil özelliği ile telelefonu kullanmadığınızda şarj sürenizi uzatabilirsiniz.

huawei-ultra-pil

Huawei Honor 7 modelinde ultra pil özelliği ile şarj sürenizi uzun bir süre artırabilirsiniz.Akıllı telefonların en büyük sorunlarından bir tanesi ise kesinlikle şarj sürelerinin az gitmesidir.Akıllı telefonların şarj sürelerini uzatma kullanıcılara göre değişmektedir.Huawei Honor 7 modelinde bulunan Ultra Pil özelliğinden bahsetmek istiyoruz.Ultra Pil özelliğini aktif ettiğiniz zaman telefon sadece gelen aramalara ve mesajlara, sizin yapacağınız aramalara ve mesajlara karşı tepki verecektir.Onun haricinde hiçbir işlem yapamıyorsunuz.Bağlı internetiniz varsa kesilecek,bluetooth v.s v.s. bataryanızdan en ufak bir harcama yapan herşey otomatik olarak kapanacaktır.

Bu özelliği genellikle gece yatarken sabaha kadar yani telefonu kullanmadığınız zamanlarda kullanmanızda fayda var.Bu şekilde ortalama olara 8 saatte yüzde 5 civarı şarj tüketmektedir.

Ultra Pil özelliğinden çıkış yaptığınızda telefonunuz eski ayarlarına geri dönecektir.Eğer daha önce ultra pil özelliğini denemediyseniz kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu