Bilim ve Teknoloji

Google Allo indir (Anlık mesajlaşma)

Google Allo uygulaması çok yakında hizmete giriyor.

google-allo-indir

Dünyanın en çok kullanılan uygulamaları arasında şüphesiz anlık mesajlaşma uygulamaları gelmektedir.Google,anlık mesajlaşma uygulaması olarak Google Allo uygulamasını Türkiye’de bugün hizmete sunmayı hedefliyor.Google Allo uygulaması WhatsApp gibi rehberinizdeki kişiler ile anlık olarak sohbet etmenize yaramaktadır.Tabi sadece sohbet amaçlı özelliği bulunmuyor.Google Allo uygulaması için Google asistan özelliğii sayesinde tek kelime yazmadan yanıt verebiliyor.Göndereceğeniz fotoğrafların üzerine çizim yaparak farklılık yaratacağını söyleyebiliriz.

Not: Teknoscrool.com olarak Google PlayStore Türkiye sayfasına girdiğimizde Google Allo uygulamasının henüz hazır olmadığını, kayıt olarak uygulamanın yayınlandığı anda size anlık haber vermesini istiyorsanız ön kayıt yaptırabilirsiniz.

Not1: Eğer beklemek istemiyorsanız APK dosyası üzerinden indirebilirsiniz.Fakat biz apk dosyasını önermiyoruz.En sağlıklı ve temiz olaranı playstore’dan indirmektir.

Google Allo uygulamasını indirmek için PlayStore’a uygulamanın adını yazarak ulaşabilirsiniz.Eğer aşağıdaki linke tıklarsanız otomatik olarak google play store sayfasında indirebilirsiniz.

Google Allo indir

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu