Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Google Allo profil resmi değiştirme

Google Allo uygulamasında profil resmini nasıl değiştirebilirim diye merak ediyorsanız bu yazımız tam size göre.

google-allo-profil-resmi

Google geçtiğimiz günlerde Allo uygulamasını hizmete sundu.Hatta çıkmadan önce WhatsApp’a rakip olarak gösterildi.Google Allo uygulaması anlık olarak mesajlaşma,dosya aktarımı gibi birçok işlemi yapabilmektesiniz.Allo uygulaması oldukça sade bir arayüze sahip ve kullanımı çok rahat olduğunu söyleyebiliriz.Bir ziyaretçimiz bizden Google Allo profil resmi değiştirmek istediğini ve nasıl yapabileceği konusunda yardım istemiştir.

Profil resminizi değiştirmek istiyorsanız ilk olarak Google allo uygulamasını başlatınız.Daha sonra sağ üst kısımdaki seçenekler simgesine basınız.Profil‘e bastıktan sonra profil resminin üzerindeki kalem (değiştir) simgesine dokunun.Profil düzenleme açıldığında kamera ikonuna tıkladıktan sonra Kameranızı kullanarak Yeni bir fotoğraf çekin ya da albümlerden kaydetmek istediğiniz resmi seçiniz.

Not:Herhangi bir sorun yada isteğiniz olursa bize yorum yazarak ulaşabilirsiniz.

Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Google Allo indir (Anlık mesajlaşma)

Google Allo uygulaması çok yakında hizmete giriyor.

google-allo-indir

Dünyanın en çok kullanılan uygulamaları arasında şüphesiz anlık mesajlaşma uygulamaları gelmektedir.Google,anlık mesajlaşma uygulaması olarak Google Allo uygulamasını Türkiye’de bugün hizmete sunmayı hedefliyor.Google Allo uygulaması WhatsApp gibi rehberinizdeki kişiler ile anlık olarak sohbet etmenize yaramaktadır.Tabi sadece sohbet amaçlı özelliği bulunmuyor.Google Allo uygulaması için Google asistan özelliğii sayesinde tek kelime yazmadan yanıt verebiliyor.Göndereceğeniz fotoğrafların üzerine çizim yaparak farklılık yaratacağını söyleyebiliriz.

Not: Teknoscrool.com olarak Google PlayStore Türkiye sayfasına girdiğimizde Google Allo uygulamasının henüz hazır olmadığını, kayıt olarak uygulamanın yayınlandığı anda size anlık haber vermesini istiyorsanız ön kayıt yaptırabilirsiniz.

Not1: Eğer beklemek istemiyorsanız APK dosyası üzerinden indirebilirsiniz.Fakat biz apk dosyasını önermiyoruz.En sağlıklı ve temiz olaranı playstore’dan indirmektir.

Google Allo uygulamasını indirmek için PlayStore’a uygulamanın adını yazarak ulaşabilirsiniz.Eğer aşağıdaki linke tıklarsanız otomatik olarak google play store sayfasında indirebilirsiniz.

Google Allo indir