GM 5 Plus modelinde hangi özellikler yok?

modelinde eksik olan özellikler neler?

gm 5 plus özellikleri

GM 5 Plus modeli bir çok kişi tarafından sabırsızlıkla beklenen bir model olduğunu söyleyebiliriz.Uygun fiyat ve yüksek performans arayanlara hitap eden bu telefonda bir çok özellik üst düzeyde olduğunu söyleyebiliriz.Büyük ekranlı bir telefon kullanmak,4.5G hızı yüksek olsun,bataryası kapasitesi v.s. bir çok özelliği iyi olsun fazla para vermek istemiyorsanız aradığınız bir model olduğunu söyleyebiliriz.

Peki GM 5 Plus modelinde hangi özellikler yok!

İlk olarak baktığımızda değiştirebilir bir batarya olmadığını görüyoruz.Değiştirebilir batarya olmaması aslında çok önemli bir eksiklik değil.NFC ve kızılötesi bulunmuyor.Kızılötesi özelliği artık günümüzde çok işimize yaramıyor.Fakat NFC özelliği çok sık kullanılmasada ihtiyaç olduğu zamanlarda olmuyor değil.Son çıkan akıllı telefonların hemen hemen hepsinde radyo olmuyor.GM 5 Plus modelinde de radyo bulunmuyor.Suya ve Toza karşı dayanıklılık bulunmazken bu modelde görüntülü konuşma özelliğide yer almıyor.Son olarak baktığımızda Parmak izi okuyucusunun olmadığını görmekteyiz.Olmayan özelliklere baktığımızda sizleri sıkıntıya sokacak bir eksik özelliği bulunmuyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

5 Yorum

 1. Hüseyin akbas

  29 Mayıs 2016 at 14:10

  Kardeş görüntülü arama özelliği var

 2. Teknoloji

  29 Mayıs 2016 at 14:58

  Merhabalar hüseyin bey,

  Biz görüntülü konuşma özelliğini bulamadık.Eğer siz bulduysanız info@teknosrool.com adresine ekran görüntüsünü atabilirseniz çok memnun oluruz.

 3. İmdat ÜNER

  28 Haziran 2016 at 19:40

  Hüseyin bey görüntülü arama varsa bilgi verebilirmisiniz

 4. Mazlum

  24 Temmuz 2016 at 10:04

  Yaw he hedaha ne kaldı ki bide diyor sizi sıkıntıya sokacak bir eksik özelliği görünmüyor diyor ya belde kafayı yeme aldığımızda bin pişman olduk

 5. Fırat

  18 Eylül 2016 at 00:38

  Sensörleri nasıl açabiliriz

Cevap yazin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir