Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

GM 5 Plus modelinde hangi özellikler yok?

GM 5 Plus modelinde eksik olan özellikler neler?

gm 5 plus özellikleri

GM 5 Plus modeli bir çok kişi tarafından sabırsızlıkla beklenen bir model olduğunu söyleyebiliriz.Uygun fiyat ve yüksek performans arayanlara hitap eden bu telefonda bir çok özellik üst düzeyde olduğunu söyleyebiliriz.Büyük ekranlı bir telefon kullanmak,4.5G hızı yüksek olsun,bataryası kapasitesi v.s. bir çok özelliği iyi olsun fazla para vermek istemiyorsanız aradığınız bir model olduğunu söyleyebiliriz.

Peki GM 5 Plus modelinde hangi özellikler yok!

İlk olarak baktığımızda değiştirebilir bir batarya olmadığını görüyoruz.Değiştirebilir batarya olmaması aslında çok önemli bir eksiklik değil.NFC ve kızılötesi bulunmuyor.Kızılötesi özelliği artık günümüzde çok işimize yaramıyor.Fakat NFC özelliği çok sık kullanılmasada ihtiyaç olduğu zamanlarda olmuyor değil.Son çıkan akıllı telefonların hemen hemen hepsinde radyo olmuyor.GM 5 Plus modelinde de radyo bulunmuyor.Suya ve Toza karşı dayanıklılık bulunmazken bu modelde görüntülü konuşma özelliğide yer almıyor.Son olarak baktığımızda Parmak izi okuyucusunun olmadığını görmekteyiz.Olmayan özelliklere baktığımızda sizleri sıkıntıya sokacak bir eksik özelliği bulunmuyor.

Yazar Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

“GM 5 Plus modelinde hangi özellikler yok?” için 5 yanıt

Merhabalar hüseyin bey,

Biz görüntülü konuşma özelliğini bulamadık.Eğer siz bulduysanız info@teknosrool.com adresine ekran görüntüsünü atabilirseniz çok memnun oluruz.

Yaw he hedaha ne kaldı ki bide diyor sizi sıkıntıya sokacak bir eksik özelliği görünmüyor diyor ya belde kafayı yeme aldığımızda bin pişman olduk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir