Bilim ve Teknoloji

General Mobile 4G modeli 4.5G ayarı nasıl yapılır?

General Mobile 4G 4.5G Ayarları Nasıl Yapılır?

android one 4.5g ayarları

General Mobile 4G Android One akıllı telefonu uygun fiyat ve yüksek performans ile bir çok kişi tarafından kullanılmaktadır.Bu model Türkiye’de satılan ilk 4.5G uyumlu telefon arasında yer almıştır.

1 Nisan 2016 günü Tüm Türkiye 4.5G hizmetine geçiş yaptı.Milyonlarca kişi günler öncesinde SIM kartlarını değiştirerek gerekli ayarlamaları yaptı.Bir ziyaretçimiz General Mobile 4G akıllı telefon modelinin 4.5G ayarlarının nasıl yapacağını bize sormuştur.Bizde bu soruyu yayınlamak istedik ve bu sorun ile karşılaşan diğer ziyaretçilere faydası olacağını düşündük.4.5 G ayarını açmak için cihazınızın ayarlar bölümüne gidin. Daha sonra şebeke ayarlarının olduğu bölümde şebeke modu bölümüne girin. Burada 4G veya LTE olarak yazan seçeneğin seçili olması gerekiyor.

 

Not: Android One 4G hakkında herhangi bir sorun ile karşılaştırsanız bize yorum yazarak ulaşabilirsiniz.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

22 Yorum

 1. Benim telefonumda 3,2 ve LTE yaziyor 4g yok bende ne yapmaliyim

 2. 4g one bütün ayarlarını yapmama rağmen lte yazısını göremiyorum

 3. general mobile 4G için 4g Türkiye’de kullanılamıyor. çok araştırdım. lte ‘yi seçmek çözüm değil 3g formatında çalışıyor.

 4. Android one 4 g için lte yi açtıktan sonra 4.5 g açılmıyor . Açılması için telefonu kapatıp tekrar açmayı deneyin

 5. General mobile 4g telefonun arada bir şebeke çekmiyor şebeke ayarlarına gidiyorum aktif değil şebeke taraması yapılamıyor kapatıp açınca düzenliyor ne yapmalıyım.

 6. Mrb bnm generalmobile 4.5g telefonum var goruntulu konusmak istiyorum omuyor beni ariyanlar telefon caliyo diyo ama malesef calmiyo telefon sadece normal arama yapiliyor bi yardimci olursaniz sevinirim teşekkürler

 7. Mustafa Bey GM 5 Plus’ta orjinal olarak görüntülü konuşma özelliği yoktur.Bunun için 3.parti uygulamaları kullanmaktasınız. Google Duo gibi görüntülü konuşma uygulamaları ile sorunsuz olarak görüşme yapabilirsiniz.

 8. İyi günler ben ağ ayarlarını sıfırladım şimdi ise ağ çekiyor ama internete giremiyorum ne yapabilirim.

 9. Telefonum gm4g turkcellim salla kazan yapamiyorum (3G,4g ve LTEÖnerilir) var başka bişiy yok

 10. Lte önerilir e basıyorum ama yinede 4.5G olmuyor H+ bile çekmiyor e çekiyo

 11. Merhaba bende eskıden 4.5 G liydim 3G yaptım ayarlardan ama şimdi 4.5 yapmaya çalışıyorum olmuyor LTE de şuan yine de 3G görünüyor sinir oldum ne yapabilirim.

 12. Sevda hanım LTE seçtiğinizde 4.5G yerine 3G’mi gözüküyor? Eğer bu şekildeyse bu sorun telefondan kaynaklandığını düşünmüyorum. Acaba GSM operatörü 4.5G hizmetini kapatmış olabilir mi size? Operatörün müşteri hizmetleri ile konuşablir misiniz? Yada aramadan önce SIM kartınızı başka bir telefona takın ve 4.5G çekecek mi kontrol edin

 13. Sanırım Türk Telekom lu olmamdan kaynaklı şebekem az cekiyor genelde oturduğum yerden kaynaklı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu