Bilim ve Teknoloji

Galaxy S7 Edge ve S7 numara nasıl engellenir kaldırılır?

Galaxy S7 edge ve S7 modelinde istenmeyen aramalar nasıl engellenir?

galaxy s7

Samsung’un yeni amiral gemisi modelleri olan Galaxy S7 Edge Galaxy S7 modelleri hem donanımı hem özellikleri ile büyük beğeni topladı.Bir çok kişi tarafından 10 üzerinden 10 puan verilen telefonda bir ziyaretçimiz bir soru hakkında bizden yardım istemiştir.Galaxy S7 kullanıcımız ilk defa bir samsung kullandığı için numara nasıl engellenir konusunda cevap istemektedir.Samsung bu konuda kullanıcılarına çok kolaylık sağlamaktadır.Numara engellemek için iki yöntem bulunmaktadır.En basit olanı ise 1.adımı uygulamanızdır.

1.adım: Galaxy S7 numara engellemenin en basit yöntemi sizi arayan numaranın üstüne basılı tuttuğunuzda otomatik reddetme listesine ekle sekmesine tıklayınız.Numara engellenenler listesine alınmış olacaktır.

2.adım: Ayarlar-cihazım-arama-arama reddetme-otomatik reddedilecekler listesi sekmelerine tıklayın ve sağ üst köşede artı işaretine tıklayarak yapabilirsiniz.

Bu sayede sizi aramak isteyenler meşgul tonu alacakları için ulaşamıyacaklardır.

Galaxy S7 numara engelleme nasıl kaldırılır konusuna geldiğimizde ise Ayarlar-cihazım-arama-arama reddetme-otomatik reddedilecekler listesi sekmesine geldikten sonra kaldırmak istediğiniz numarayı silmeniz yeterli olacaktır.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Marsmallowda kişinin üzetine tıkladın mı sadece SİL sröeneği çıkıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu