Galaxy S7 Edge ve S7 Nougat güncelleme sonrası sorunlar

Edge ve S7 modellerinin Nougat 7.0 güncelleme sonrasında herhangi bir sorun var mı?

android

Android’in son sürümü olan 7.0 Nougat sürümü henüz ülkemizde bazı modeller kullanmaktadır.Yavaş yavaş markalar modellerine uyumlu Nougat sürümlerini yayınlanmaya başlıyor.Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modellerinin Nougat güncellemeleri başladı diyebiliriz.Türkiye’de Samsung Türkiye’nin açıkladığı gibi 17 Ocak’ta dağıtımı planlanan güncelleme, yurt dışında bugünden başlamış oldu.Şu an için sadece Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modellerine gelen güncellemenin kısa süre içerisinde Galaxy Note 5, Galaxy S6, Galaxy S6 Edge, Galaxy S6 Edge Plus ve Galaxy A (2016) serisine gelmesi bekleniyor.

Tabi güncelleme yapmadan önce birçok kişi araştırma yapmayı tercih etmektedir.Genellikle büyük güncellemelerden sonra telefonlarda şarjın hızlı bitmesi ve performans sorunları ortaya çıkmaktadır.

Teknoscrool.com olarak Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge sahiplerinden istediğimiz güncelleme yaptıktan sonra herhangi bir sorun olup olmadığı konusunda bizleri bilgilendirmesini istiyoruz.Özellikle performansın nasıl olduğu,şarjın ne kadar kısaldığı yada iyi yönde mi artış olduğu konusunda v.s. v.s. her türlü bilgilendirmelerinizi bekliyoruz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

5 Yorum

 1. Baran

  5 Mart 2017 at 23:51

  S7 edge guncelleme sonrasi parmak izi sensoru calismiyor ana ekran tusunun temiz ve kuru oldugundan emin olun yaziyor guncellemeden once sorunsuz calisoyordu

 2. İshak

  9 Mart 2017 at 08:49

  Evet guncelleme sonrası parmak izi sektöründe sorun cıktı s7 edge kullanıyorum zira bunda 🙂

 3. necmi

  14 Mart 2017 at 16:33

  S7 kullanıyorum nugatan sonra telefon sıkıştığında (reset) yeniden başlama olayı başladı bazen ekran kapalıyken telefonu açtığımda oyunda sıkıştığında herangi bir uygulamayı çalıştırdığımda resetliyor belek dolu diyeceksiniz 1.3 gb boş belek varken yapması bana garip geliyor maşmelow sürümünde sorun yoktu arkapılanda birşey çok zorluyor yada işlemci kendini çok fazla kapatıp anlık tepki veremeyip resetliyor gibi geliyor bana telefon garantili önceki sürüme dönmeşansım varmı garanti bozulmadan?

 4. Teknoloji

  15 Mart 2017 at 17:42

  Merhabalar necmi bey,

  eski sürüme dönüş yaptığınızda büyük ihtimal garantisi bozulacaktır.

 5. Lütfullah

  16 Mart 2017 at 18:31

  parmak izi sorunum ekran tusunun kuru ve temiz oldugundan emin olun diyor ama bazen cok nadir acabiliyor var nasil halledecegim

Cevap yazin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir