Galaxy S4 kamera başarısız sorunu çözümü nasıl?

Galaxy S4 sorunlarınız varsa lütfen bize yazınız.

galaxy s4 kamera sorunu

Bir ziyaretçimizden gelen soruyu sizlere iletmek istedik.Ziyaretçimiz Samsung Galaxy S4 akıllı telefon kullanıcısı olduğunu ve henüz yeni başlayan kamera başarısız sorunu yaşamaya başladığını yazmıştır.İnternette araştırdığımızda bu sorun ile karşılaşan bir çok kişinin olduğunu görmekteyiz.Bu sorunun çözüm yolları birkaç tane bulunmaktadır.

İlk olarak telefonu bir kere açıp kapatmayı deneyiniz.Eğer sorununuz devam ediyorsa hafıza kartınızı çıkarın ve bir kaç dakika sonra bekledikten sonra tekrar takınız.Yinede olmazda hafıza kartınızındaki verileri bilgisayarınıza taşıyın ve hafıza kartınızı FAT32 olarak biçimlendiriniz.Cep telefonunuzun Ayarlar kısmından UYGULAMALAR Kısmına giriniz.

Burada Kamera uygulamasını bulup dokununuz. Ardından durmaya zorla seçeneğini uygulayın ve Samsung telefonunuzu kapatıp tekrar açın.Bu yöntemlerden sonra sorun hala devam ediyorsa Google play store’dan kamera uygulaması indirin.İndirdiğiniz uygulamada sorun yaşanmıyorsa yazılımsal olarak sorun yaşadığınız ortaya çıkacaktır.Telefonuzu fabrika ayarlarına döndürün ve sorun çözülecektir.Tüm bunlara rağmen sorun devam ediyorsa donanımsal olduğu için mecburen servis yada usta bir telefoncudan yardım almaktan başka çareniz bulunmamaktadır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

5 Yorum

 1. samet

  30 Ocak 2017 at 20:39

  Kore malı s4 kameram calismiyor
  Neden olabilir

 2. Veli

  17 Haziran 2017 at 14:54

  Benim tlf galaxy S4 ön kameraya geçince hata veriyor neden biliyorsanız sevinirim

 3. Teknoloji

  18 Haziran 2017 at 13:15

  Telefonunuzun yedeğini alın ve fabrika ayarlarına döndürünüz .Eğer yine çalışmıyorsa ön kameranın değişmesi gerekebilir.

 4. Cimbom

  7 Haziran 2018 at 13:20

  S4 Cihazım bataryası yeni olduğu halde çabuk bitiyor sifirliyorum yine aynı,başka batarya denedim yine aynı birde böyle yazı yazarken aşırı ısınıyor neden acaba teşekkür ederim aynen ateş gibi oluyor

 5. Teknoloji

  8 Haziran 2018 at 10:45

  Galaxy S4 modeli artık eski bir cihaz olduğu için ömrünü tamamlıyor diyebilirim. Ama yinede size birkaç önerim olacak. İlk olarak telefona format atınız .Daha sonra batarya kalibrasyonu yapınız. Bu iki seçenek işinizi görebilir.

Cevap yazin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir