Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Facebook Video Nasıl İndirilir? (Resimli anlatım)

Programsız facebook video nasıl indirilir?

facebook video indir

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformu olan Facebook’ta videolar büyük ilgi görmektedir.Bir ziyaretçimiz bize Facebook’ta video nasıl indirilir konusunda yardım istemiştir.Facebook’ta video indirmek çok kolaydır.Herhangi bir program yada uygulamaya ihtiyaç duymadan birkaç basit işlem ile izlediğiniz videoyu indirebilirsiniz.

Facebook’taki videoların sayısı youtube kadar da olmasa yüzbinlerce videoya ev sahipliği yapmaktadır.Peki, Facebook video indirme işlemi nasıl yapılır? Hem de program ya da eklenti kullanmadan. İşte detaylı anlatım ile Facebook video indirmenin en kolay yolu.

İlk adım olarak Facebook’ta indirmek istediğiniz videoya gelin ve videoyu oynatın.Daha sonra video oynarken mouse ile videonun üstünde sağ tuşa tıklayınız. Size 3 satırlık bir pencere açılacak ve en alttaki Show Video URL sekmesine tıklayınız. (Fotoğrafta gösterilmiştir) Artık video’nun adresi kopyalandı.

facebook video nasıl indirilir

Video URL adresi kopyaladıktan sonra adres satırına gelip yapıştırın. ” www ” siliniz ve yerine ” m ” koyun ve entera basınız.Mobil olarak sayfa açıldıktan sonra videoyu çalıştırın ve çalışan videonun üzerine gelin sağ tık yapınız.Sağ tık yaptınızda ” videoyu farklı kaydet ” sekmesine tıklayınız ve video indirme işlemi başlayacaktır.

facebook video nasıl indirilir (programsız)

Bu adımlar ile Facebook’ta beğendiğiniz videoları indirebileceksiniz.Herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız bize yazarak ulaşabilirsiniz.

Yazar Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir