Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

En Az Yakan Araba Modelleri 2015

En az yakan araba modelleri

en az yakan araba modelleri

Araba Modelleri tasarım ve özellik olarak insanları tatmin edecek türden olması gerekir. Elbette güzel renkler, güzel tasarım ve arabanın hızı önemlidir. Ama bunun yanında, ” Yakıtın Az Olması da ” İnsanlar için çok önemli. Uzak mesafelere giderken yada Şehir içinde gezerken yakıtın az tüketimde olması insanlar için önem taşır. Günümüzde Benzine sürekli zam gelmesi, sabit bir fiyat üzerinde durmaması gibi nedenlerden ötürü de, Yakıt konusunda tasarruf eden araçlar en çok tercih edilen modeller oluyor.

– Peugeot 208 5K 1.4 L Modeli

Ortalama 3.4 Lt yakan Araç, uzun yollar için de son derece ideal olan bir model. Kullanıcılar araçtan çok memnun. Yakıt tasarrufu konusunda piyasa da yer alan araçlara oranla çok daha iyi bir özelliği var. Lion motora sahip ve 100 KM sadece 3.4 LT yakıtı var.

– Ctroen c3 Modeli 

BMP Küçük araç olarak tanınır. Yakıt konusunda çok iyidir. 100 Km sadece 3.4 LT yakıt tüketerek, tasarruf konusunda kendi sınıfındaki araçlara oranla daha az tüketir. ailesi arabası olarak bilinir.

– Yeni Civic Hatchback 

Honda markası araç üretimi konusunda artık yakıt tüketimin de az yakan araçlar üretmeye başladı. Son zamanlarda gelen şikayetler de bunda etkili olabilir. Civic Hatchback bunun bir başlangıcı oldu. 1.6 Motora sahip olan araç, 3.6 LT tüketim yapıyor. 10.5 Saniye de 100 KM hıza çıkabiliyor.

– Peugeot 308 Modeli 

1.6 Motor gücüyle sadece 3.7 LT benzin tüketir. En az yakan araçlar arasında ilk 10 içerisinde yer alan Peugeot modeli, kullanıcılar tarafından da sevilen bir model gerçekten

– Ford Fiesta 

100 KM sadece 3.7 LT yakan Ford modeli, bu konuda kullanıcılar tarafından en çok sevilen araç arasında kalıyor. yaklaşık 13 saniye de 100 KM hıza çıkabiliyor. Kalkışlar da çok seri ve bu sayede zaten insanların dikkatini çekmeyi başarıyor.

– Peugeot 2008 1.6L

1.6 Motor özelliğiyle beraber, 100 KM 3.8 LT yakıyor. 2008 Model olan araç, yakıt tüketimi konusunda gerçekten insanların da ilk tercihleri arasında olmayı başardı.

– Nissan QASHQAI 1.5 DCI

Ortalama olarak 3.8 LT yakan araç, Hız sabitleyicisi ve Bilgisayar üzerinden yol haritası kontrolleri sayesinde, konforu ve modern olarak daha az yakan araçlar arasında kuşkusuz en gelişmiş modeli.

– AUDI A3 Sedan 

AUDI marka araçlara genelde az yakmaz derler ama SEDAN modeli bu düşünceyi çürütüyor. Aracın büyüklüğü ve mükemmel gücüne rağmen sadece 3.9 LT yakması, insanların AUDI alma nedenlerini yükseltiyor.

“En Az Yakan Araba Modelleri 2015” için bir yanıt

Yeni Civic Hatchback derken model verirmisin sene feln acil alıcam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir