BlackBerry KEYone Türkiye satış fiyatı tahminleri

BlackBerry KEYone Türkiye satış fiyatı tahmini konusunda ufak bir yazı yazmak istedik.

blackberry KEYone

BlackBerry KEYone modeli resmi olarak tanıtıldıktan sonra teknoloji tutkunları tarafından hem tasarım olarak hem üst segment özellikleri ile büyük beğeni toplayacağına kesin gözüyle bakabiliriz.BlackBerry KEYone modeli ülkemizde de talep görebilecek bir model olduğunu belirtelim.Tabi ülkemizde telefon almadan önce fiyat konusu çok önemlidir.BlackBerry modelleri malesef ülkemizde çok uygun fiyatlara sahip bir model değildir.BlackBerry KEYone Türkiye fiyatı resmi olarak açıklanmadı.

Fakat yurtdışına göre bir kıyaslama yaparsak üç aşağı beş yukarı fiyatının ne olduğunu tahmin edebiliriz.BlackBerry KEYone yurt dışı fiyatı 600 dolar olarak gösterilmektedir.Bu fiyat ile birlikte ülkemizde vergisiz olarak 2225 TL yapmaktadır.Vergiler ve diğer masraflar eklenince çok rahat bir şekilde BlackBerry KEYone Türkiye satış fiyatı 2500-2750 TL arasında olabilir.

 

BlackBerry KEYone modeli hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

1 Comment

  1. oguzhan

    11 Mayıs 2017 at 12:39

    Turkiyeye gelicegi kesin mi?? Cunku passport ve diger telefonlar media market olsun teknosa olsun hicbiri getirmiyordu ve bunun sonucunda bir sikinti yasdigimizda Tam anlamiyla profosyonel anlamda yardim alamuyoruz???

Cevap yazin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir