Bilim ve Teknoloji

Android telefonlarda reklamlar nasıl kapatılır?

Android telefonlarda reklamlar kapanıyor mu?

android reklam iptal etme

Android telefonlarda reklamlar nasıl kapanır konusunda bir ziyaretçimiz bize soru sormuştur.Aslında bu tarz konuları açmak istemiyoruz.Neden derseniz ziyaret ettiğiniz bir sitenin geliri bu reklamlardan sağlanmaktadır.Tabi bazı uyanık site sahipleri site reklamlarını ziyaretçilerin okuyacağı yerlere koyduğunu ve rahatsız edici olduğunu söyleyebiliriz.

Android akıllı telefonlarda reklamları kapatmak için Kişisel ayarlar’dan ” hesaplar ” sekmesine giriş yapıyoruz.Açılan ekranda Google hesabınız giriş yapınız.Google hesabınız altında ” reklam ayarları seçenekleri bulunmaktadır.Bu sekmeye tıklayarak reklamları kapatabilirsiniz.

Tabi bu reklamları kapatma işlemi bütün reklamlar için geçerli değildir.Bu konu hakkında herhangi bir sorunuz olursa lütfen bize yorum yazınız.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Reklamlar telefonu kapliyor saniyenin 5 1 kadar sayfa acilmadzn reklam insani kendinden sovutuyor cok cok asiri reklam insani reklamdan sovutuyor telefon kulanamaz hale getiriliyor. Siteye girir girmez para odeyin diyd insanlari kANdiriliyor onaylayin diuor satisyapsn sitelerin cogu boyle yelefon sahibin ses izni olmadan satis yapilmamasini rica ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu