Kategoriler
Kimdir

Anna Babkova kimdir ve kaç yaşında?

Anna Babkova kaç yaşında?

anna babkova kimdir

19 Ekim 1982 Ukrayna doğumlu olan model Anna Babkova adını Son Osmanlı Yandım Ali filmi ile duyurmayı başarmıştır. Ünlü model aynı zamanda sinema oyunculuğu da yapmaktadır.

Güzel model 5 yaşında müzik eğitim alarak temellerini sanat yönünde atmaya başladı. Ukrayna’da Uluslararası İlişkiler bölümünü bitiren Anna Babkova, aynı zamanda 4 lisan bilmektedir. 17 yaşında modellik yapmaya başlayan güzel yıldız televizyonlarda oyuncu olarak sahne almaya başladı. 2005 senesinde 23 yaşındayken güzellik tacını aldı ve Milano’da modellik yapmaya başladı. 24 yaşında ise; Türkiye’den teklif alarak Son Osmanlı Yandım Ali filminde Nadya karakterini canlandırdı. Bu filmden sonra güzel yıldızın Türkiye’ye girmesi bir sene yasaklanarak ülkesine gönderildi. Çünkü ülkemizde çalışma izni yoktu. Türkiye’den kopamayan güzel yıldız 2015 senesinde tatilini geçirmek üzere ülkemize Bodrum’a geldi. By Pablo isimli otelde tatil yaptı. Güzel yıldızın ismi ülkemizde yapılacak Survivor yarışması için geçmektedir. 2016 senesinde yapılacak olan Survivor yarışması için seçilecek güçlü isimler arasında bulunmaktadır.

Anna Babkova’nın babası elektirk mühendisi annesi ise; koro yönetmenidir. Sanata olan ilgisi ailesinden gelen güzel model bu konu ile ilgili ülkesinde de bir takım girişimlerde bulunmuştur. Aklı Türkiye’de kalan güzel yıldızın önemli projeler arasında seçilmek üzere düşünüldüğü belirtilmiştir.

Yazar Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir