Genel

Yeşilçam kanallarının reytingleri nasıl? Buyrun ankete

Sizlere ufak bir anket sunmak istedik.

soru-isareti-1

Herkes hemen hemen hergün favori kanallarını izlemektedir.Ertesi gün,bir önceki günün reyting sonuçları yayınlanmaktadır.Hiç aklınıza geldi mi? Bu yeşilçam filmerini ve aksiyon filmlerini yayınlayan kanallar neden çıkmıyor diye? Aslında izleniyor fakat reytinglere yansımıyor.Genellikle ulusal kanalları reytinglerde görmeye alışığız.Fakat bildiğiniz üzere uydu üzerinden illegal olarak son vizyon filmleri,yeşilçam filmlerini,belgeseller v.s. yayın yapan bu kanalları biliyorsunuz.Tabi bunların yapmış olduğu can sıkıcı reklamlarıda biliyorsunuz.

Teknoscrool.com olarak ufak bir anket yapmak istedik.Genellikle bu illegal kanalları gündüz saatlerinde izliyoruz.Gündüz saatlerinde ulusal kanallarında evlilik programları,yarışmalar v.s. bunun gibi artık yılların vermiş olduğu gözümüzün aşina olduğu programlar olduğu için illegal kanalları izlemek zorunda kalıyoruz.

Not:Anketimize katıldıktan sonra gündüz saatlerinde mi yoksa akşam saatlerinde mi yeşilçam kanallarını izlediğiniz yorum olarak yazabilirseniz çok memnun oluruz.

Buyrun anketimize..

[poll id=”26″]

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu