Yeşilçam kanallarının reytingleri nasıl? Buyrun ankete

Sizlere ufak bir anket sunmak istedik.

soru-isareti-1

Herkes hemen hemen hergün favori kanallarını izlemektedir.Ertesi gün,bir önceki günün sonuçları yayınlanmaktadır.Hiç aklınıza geldi mi? Bu yeşilçam filmerini ve aksiyon filmlerini yayınlayan kanallar neden çıkmıyor diye? Aslında izleniyor fakat reytinglere yansımıyor.Genellikle ulusal kanalları reytinglerde görmeye alışığız.Fakat bildiğiniz üzere uydu üzerinden illegal olarak son vizyon filmleri,yeşilçam filmlerini,belgeseller v.s. yayın yapan bu kanalları biliyorsunuz.Tabi bunların yapmış olduğu can sıkıcı reklamlarıda biliyorsunuz.

Teknoscrool.com olarak ufak bir anket yapmak istedik.Genellikle bu illegal kanalları gündüz saatlerinde izliyoruz.Gündüz saatlerinde ulusal kanallarında evlilik programları,yarışmalar v.s. bunun gibi artık yılların vermiş olduğu gözümüzün aşina olduğu programlar olduğu için illegal kanalları izlemek zorunda kalıyoruz.

Not:Anketimize katıldıktan sonra gündüz saatlerinde mi yoksa akşam saatlerinde mi yeşilçam kanallarını izlediğiniz yorum olarak yazabilirseniz çok memnun oluruz.

Buyrun anketimize..

Hangi kanalı izliyorsunuz?

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

Cevap yazin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir