Kategoriler
Araba Haberleri

FIAT Panda kapıların kilitledik farların açık kalma özelliği

Bir ziyaretçimiz yeni FIAT Panda aldığını ve bir özellik hakkında bilgi istemiştir. Bizde elimizden geldiği kadar yardımcı olmak istiyoruz.

Soru: Hayırlı günler. FIAT Panda araba satın aldım. Arabanın kapıları kilitlendikten sonra farların nasıl yanacağını bir türlü yapamadım. Köyde yaşadığım için geceleri çok ihtiyacım oluyor. Bu özellik konusunda yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Cevap: Aradığınız bu özelliğin adı “Beni eve kadar izle” (Follow Me Home) fonksiyonudur. Bu fonksiyon, otomobilin ön tarafınında ayarlanan bir süre boyunca aydınlatılmasını sağlamaktadır.

Kontak anahtarını STOP konumunda veya yerinden çıkartılmış iken kumanda kolunun, motor durdurulduktan sonra 2 dakika içinde direksiyon simidine doğru çekilmesi ile devreye alınır.

Kumanda kolu direksiyon simidine doğru her çekildiğinde gösterge paneli üzerinde yer alan uyarı lambası ekranda bir mesaj ile birlikte görüntülenir. Kol ilk çalıştırıldığında uyarı lambası yanar ve otomatik fonksiyon otomatik olarak devreden çıkıncaya kadar yanık kalır. Kolun her hareketi, lambaların açık kalma süresini uzatır.

Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Panda Mobil Security Nasıl Aktifleştirilir

Sizlerden gelen destek sorularını cevaplamaya devam ediyoruz.Bir takipçimiz telefonuna panda mobile security pro lisansını aldığını ve nasıl aktifleştirebileceği konusunda yardım istemiştir.

panda mobil security

Akıllı telefonlara bilinçsizce yüklediğiniz uygulamalar ve oyunlarda bulunan virüslerden korunmak istiyorsanız ve güvenliğe önem veriyorsanız kesinlikle antivirüs uygulaması kullanmanız gerekmektedir.

İlk olarak Google Play üstünden uygulamayı indirin. Sayfaya giriş yaptıktan sonra uygulamayı indirin. Uygulamayı indirdikten sonra Free kısmından Panda uygulamasına giriş yapın.

Kullanmaya başlamadan önce Panda uygulamasını tam versiyon olarak ayarlamanız gerekmektedir. Ana sayfada ikinci sırada bulunan Enter Your Code kısmına giriş yaparak lisans şifresini girin. Onayladıktan sonra uygulamayı Pro şekline dönüştürmüş olacaksınız.