Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Netflix ücretsiz belgeselleri harika

Koronavirüs karantina günlerinde Netflix resmi youtube sayfasında çok güzel belgesel videolarını ücretsiz olarak yayınlandı.

Netflix bildiğiniz üzere abonelik gerektiren bir dijital platformdur. Koronavirüs karantina günlerinden sonra Netflix abone sayısını oldukça fazla artırdı. Abone olamayanlar için Netflix güzel bir duyarlılık gösterdi.

Netflix resmi youtube sayfasında 10 adet belgeseli tam olarak yayınladı. Her belgesel yüksek çözünürlükte ve birden fazla alt yazı seçeneği eklenmiş.

Peki Netflix ücretsiz belgeseller nasıl izlenir?

İlk olarak Youtube.com’a bağlanıyoruz.

Youtube arama çubuğuna “Netflix” yazıyoruz.

Resmi Netflix kanalı açıldıktan sonra aşağıdaki resimde gözüken videoları izleyebilirsiniz.

Sağ yada sol ok işaretlerine basarak diğer videoları görebilirsiniz. Görüntü kalitesi ve çekim efektlerini anlatmaya gerek yok.

Netflix resmi Youtube kanalında 14 milyondan fazla abone bulunmaktadır. Ücretsiz konulan bu belgeseller 17 Nisan 2020 günü sayfaya eklenmiş. Her bir video ortalama olarak 300.000’den fazla izlenme oranına ulaşmış.

Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

100 Saniyede Yüzde 100 şarj olayına Webtekno noktayı koydu

100 saniyede telefon şarjı tamamen dolar mı ?

webtekno

Akıllı telefonların en büyük sorunlarından bir tanesi ise kesinlikle şarj sürelerini 1 günü zor devirmesidir.Teknoloji devleri bu sorunu halledebilmek için hızlı şarj’a önem vermektedir.Fakat fırsatçılar bu eksikliği kullanarak milleti dolandırmaktan hiç yorulmuyor.Her geçen gün milleti kandırmak için yeni yeni numaralar gün yüzüne çıkıyor.

Sosyal medyada çıkan bazı reklamlar ve videolar ile insanlar kandırılmaya çalışıyor.Özellikle çıkan videolarda 100 saniyede telefonun yüzde yüz dolduğu haberler yayılmaya başladı.Teknoscrool.com olarak bu tarz satış yapanlara kesinlikle inanmamanızı istiyoruz.Akıl var mantık var 100 saniyede telefon şarj olabiliyorsa neden dünya devleri kullanmıyor.

Youtube.com’da yayınlanan video’ya baktığımızda ise çok güzel bir fake şarj süresi olduğunu görüyoruz.Ayrıca yorumlara baktığımızda da malesef birçok kişinin bu ürünü aldığını ve ellelerine ulaştığında da piyasada satılan 10 TL’lik şarj cihazları olduğunu yazmıştır.Lütfen bir ürün alırken 2 kez düşünün.Webtekno bu sözde 100 saniyede yüzde 100 dolum yapan şarj cihazlarından alıyor ve milletimize sahtekarlığı tanıtmak için çok güzel bir video hazırlıyor.

Kesinlike izlemenizi tavsiye ediyoruz ve bu tarz videolara kesinlikle itibar etmemenizi öneriyoruz.

Haberin Videosu için tıklayın