Kategoriler
Donanım Haberleri

HTC 10 yorumları nasıl? Fiyatı ne kadar olabilir

HTC 10 Türkiye satış fiyatı ne kadar olacak?

htc 10

HTC’nin yeni amiral gemisi modeli olan HTC 10 üstün özellikleri ile tanıtıldı.Üst seviyede bir telefon arayanlara hitap eden bu modelin özellikleri gerçekten büyüleyici olduğunu söylebiliriz.Bu telefonu almak isteyenler özelliklerini araştırırken bir yandan en önemli özellikle olan hafıza kartı takılıp takılmadığını merak etmektedir.Bazı markalar malesef hafıza kartı desteği sunmadığı için kullanıcılar telefon almadan önce öğrenmek zorunda kalmaktadır.HTC 10 modelinde microSD hafıza kartı desteği bulunmaktadır.Diğer özelliklerine isterseniz kısaca bakalım;

HTC 10 EKRANI KAÇ İNÇ?

HTC 10 modelinde 5.2 inçlik ideal bir boyutta ekran bulunmaktadır. 564 PPI piksel yoğunluğuna sahip olan bu modelde Super LCD 5 ekran teknolojisi kullanılmaktadır.Bu ekranı Corning Gorilla Glass 4 ile korunmaktadır.Ayrıca ekranı eldiven ilede kontrol edebilirsiniz.

HTC 10 KAMERASI KAÇ MEGAPİKSEL?

HTC 10 modelidne 12 megapiksellik bir arka kamera bulunmaktadır. Arka kamera özellikleri şöyle; BSI, Coğrafi konum etiketleme, Elle Odaklama, Geniş Açılı (80°) Gülümseme yakalama, HDR, Hızlı Odaklama, HTC UltraPixel 2 Kamera Lazer Otomatik Odaklama (Laser Auto-Focus), Optik Görüntü Sabitleyici ,Otomatik odaklama, Panorama RAW Kayıt Yapabilme, Safir Kristal Objektif Kapağı, Tam Manuel Kontrol Yüz tanıma Zamanlayıcı, 1.55μm Piksel’dir.2160p kalitesinde video çekme özelliğide bulunmaktadır.2160p yani Ultra HD 4K video kaydı demektir.Ön kamera olarak ise 5 megapiksellik bir selfie kamerası bulunmaktadır.Şunu söylemeyi unuttuk; arka kamera ile Slow motion video kaydı yapabilirsiniz.

HTC 10 modeli 4 GB LPDDR4 RAm ile akıcı bir kullanım sağlamaktadır.Parmak izi ile telefon güvenliği artırıldı.HTC 10’un en etkileyici özelliği ise 4.5G kategorisinde 9.kategoriyi desteklemektedir.Saniyede 450 Mbps indirme hızına ulaşmaktadır.

HTC 10 TÜRKİYE SATIŞ FİYATI NE KADAR?

HTC 10 Türkiye satış fiyatı malesef resmi olarak açıklanmadı.Fakat bu özelliklere göre uzmanların düşüncesi 2999 TL olacağı yönündedir.Bu fiyatı ile bakalım HTC 10’a ne kadar talep olup olmayacağını göreceğiz.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir