Kategoriler
Donanım Haberleri

Hata 0x8007045D çözümü var mı?

Hata 0x8007045D Bir G/Ç aygıt hatası nedeniyle istek yürütülemedi hatasının çözümü var mı?

hata 0x8007045D hatası

Genellikle harddisk,USB bellek yada microSD kartınıza bir dosya kopyalamaya çalıştığınızda Hata 0x8007045D Bir G/Ç aygıt hatası nedeniyle istek yürütülemedi hatası ile karşılaşabiliyorsunuz.

Bu sorun çok can sıkıcıdır.Bilgisayar taşıma yapmaya çalışırken bu hata çıkıyor ve işlemi iptal edesiye kadar bilgisayar ne yapacağını şaşırmaktadır.Bu hata iler karşılaşan bir ziyaretçimiz çözümün olup olmadığını sormuştur.İnternette yaptığımız uzun araştırmalar sonucunda malesef herhangi bir çözümün olmadığını görmekteyiz.Bir çok kişi bu sorun ile karşılaştığında depolama cihazını garanti kapsamında ise değiştiriyor yada eskiyen bir cihaz ise çöpe attığını yazmaktadır.

Yukarıdaki hataları bulduktan sonra sadece bir video taşımada bu sorun ile karşılaştık.Ne yaptıysak videoyu USB belleğe atamadık.Gerekli izin ayarlarını yaptık v.s. her türlü deneme yapmamıza rağmen bu sorun hep karşımıza çıkıyor.

Bu baş belası sorun ile karşılaşıp çözümünü bilen bir ziyaretçimiz varsa bize yorum yazarak ulaşabilirse çok memnun olacağız.Başka kişilere yol göstermiş olursunuz.

Yazar Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

“Hata 0x8007045D çözümü var mı?” için 2 yanıt

Çöpe atmayın sakın. Dosya transferi yapacaksanız teker teker yada ikişer ikişer atın oluyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir