Hata 0x8007045D çözümü var mı?

nedeniyle istek yürütülemedi hatasının çözümü var mı?

hata 0x8007045D hatası

Genellikle harddisk,USB bellek yada microSD kartınıza bir dosya kopyalamaya çalıştığınızda Hata 0x8007045D Bir G/Ç aygıt hatası nedeniyle istek yürütülemedi hatası ile karşılaşabiliyorsunuz.

Bu sorun çok can sıkıcıdır.Bilgisayar taşıma yapmaya çalışırken bu hata çıkıyor ve işlemi iptal edesiye kadar bilgisayar ne yapacağını şaşırmaktadır.Bu hata iler karşılaşan bir ziyaretçimiz çözümün olup olmadığını sormuştur.İnternette yaptığımız uzun araştırmalar sonucunda malesef herhangi bir çözümün olmadığını görmekteyiz.Bir çok kişi bu sorun ile karşılaştığında depolama cihazını garanti kapsamında ise değiştiriyor yada eskiyen bir cihaz ise çöpe attığını yazmaktadır.

Yukarıdaki hataları bulduktan sonra sadece bir video taşımada bu sorun ile karşılaştık.Ne yaptıysak videoyu USB belleğe atamadık.Gerekli izin ayarlarını yaptık v.s. her türlü deneme yapmamıza rağmen bu sorun hep karşımıza çıkıyor.

Bu baş belası sorun ile karşılaşıp çözümünü bilen bir ziyaretçimiz varsa bize yorum yazarak ulaşabilirse çok memnun olacağız.Başka kişilere yol göstermiş olursunuz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Bilim ve Teknoloji Haberleri

2 Yorum

  1. are come

    12 Ocak 2018 at 22:49

    Çöpe atmayın sakın. Dosya transferi yapacaksanız teker teker yada ikişer ikişer atın oluyor…

  2. aren't come

    5 Nisan 2018 at 19:21

    are come kardeşim 1 video atcam olmuyo fotoğraf filan her şey gidiyo video gitmiyo

Cevap yazin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir