ZenFone 3 Deluxe,ZenFone 3 ultra ve ZenFone 3 karşılaştırması

Asus’un 3 yeni modeli arasındaki karşılaştırma tablomuza bakmanızı rica ediyoruz.

zenfone 3 ailesi

Asus’un yeni 3 amiral gemisi modeli Ultra, Deluxe ve modelleri büyük ilgi görecek.Henüz ülkemizde satışına başlanmadı.Fakat uzun zamandır akıllı telefon kullanıcıları bu telefonların gelmesini bekliyor.Tabi bu telefonlar arasında hangi modeli alacağı konusunda kararsız kalanlar için elimizden geldiği kadar ufak bir karşılaştırma yapmak istedik.

İlk olarak şunu söylemek istiyoruz. modeli 6.8 inçlik bir ekranı olduğu için büyük ekranlı telefon severler ilgi gösterecek.Taşıması ve kullanımı diğer telefonlara göre zor olduğu için ideal boyutta olan Zenfone 3 ve olarak farklı açıdan bakmanızı istiyoruz.Performans canavarı bir telefon arıyorsanız ZenFone Deluxe modeli tam size göredir.Benim tercihim ideal bir telefon ise ZenFone 3’ü inceleyebilirsiniz.Aslında size uzun uzun bu 3 model arasındaki farkları yazabiliriz.

Fakat karıştırma ihtimali yüksek olduğu için basit bir tablo ile göstermek istedik.Tablo size basit gelirse lütfen bizi eleştirmeyiniz.Amacımız görsellikten ziyade tamamen işinize yarayacak bilgiler vermektedir.

ZENFONE 3 ULTRA,ZENFONE 3 VE ZENFONE 3 DELUXE KARŞILAŞTIRMA TABLOSU

zenfone deluxe,ultra ve zenfone 3 farkları

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Bilim ve Teknoloji Haberleri

Cevap yazin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir