Bilim ve Teknoloji

Youtube Videolarına Altyazı İndirmek

youtube-altyazı-seceneklerı

Youtube artık o kadar çok gelişti ki, insanlar her türlü gereken Videoyu buradan indirerek, kısa sürede izleyebiliyor. Aynı zamanda Kişisel Videolar da buralara yükleniyor ve insanların bilgi almaları sağlanıyor. Böylesine Gelişmiş bir Video Sosyal platformu, her geçen seferde de daha yeni özellikler kazanıyor. Videolara Alt Yazı indirmekte gerekebiliyor. Bunun için bir programdan söz etmek istedik.

KeepSubs adlı program, İnternet sitesi üzerinden çalışır. Yani, bu programı ayrıca PC üzerine indirmenize gerek kalmayacak. Kısa sürede alt yazıları buradan istediğiniz Dil formatında bularak, kısa sürede indirecek ve kullanacaksınız. Böylesine gelişmiş bir program. Resmi sitesine girdiğiniz zaman, zaten arama yeri karşınıza çıkacak. burada yapmanız gereken;

– İndirmek istediğiniz Video Linkini buraya kopyalayın, daha sonra  arama Butonuna bastığınız zaman, karşınıza ” Alt Yazı Dil Seçenekleri” çıkacak. Buradan, dilediğiniz Dil seçimini yaparak, artık kısa sürede ” İndir Diyerek,” her türlü Alt yazı dilini indireceksiniz.

KeepSubs sayesinde, gelişmiş alt yazı seçeneklerine ve her türlü dil seçeneğinden yararlanarak indireceksiniz. bu uygulama özelliği sayesinde, kısa sürede yeni alt yazı seçenekleri bulacak ve bundan faydalanacaksınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu