Bilim ve Teknoloji

Youtube Videoları Instagram’a Nasıl Yüklenir?

Youtube Videoları Instagram’a Nasıl Yüklenir?

instagrama video yükleme

Instagram kullnıcılarının merakla beklediği bir uygulamayla bundan böyle Youtube videolarını Instagram’a yüklemek mümkün. Bunun için üçüncü bir uygulamaya ihtiyacınız olacak.

İlk olarak telefonunuzdan Ayarlar- Güvenlik kısmına giriş yapın ve Bilinmeyen Kaynaklar kutusunu işaretleyin. İzni verdikten sonra diğer adımlara geçiş yapabilirsiniz. Google Play mağazına giderek ‘Videoder’ uygulamasını indirin. Uygulamayı indirdikten sonra videolarınızı Instagram’da paylaşmaya başlayabilirsiniz.

Uygulamayı indirdikten sonra açın. Ardından orta kısımda yer alan Yeni Video Ara kısmına tıklayın. Aktif hale gelen çubuk kısmına istediğiniz videonun ismini yazarak Ara kısmına tıklayın. Karşınıza çıkan sonuçlar içinde aramış olduğunuz videoyu seçin ve indiğinde Instagram hesabınızı açın. Galeri kısmına geldiğinizde buraya tıklayın ve menü içinden en alt kısımda yer alan Videoder sekmesine tıklayın. Ardından İleri kısmına tıklayın. Düzenle kısmına geldikten sonra Makas işaretine dokunun. Aşağı kısımda çıkan pencereler yardımıyla 15 saniyelik bir bölüm seçin ve videonuzu istediğiniz gibi kırpın.

Teknoscrool.com

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu