Bilim ve Teknoloji

WhatsApp’ta silinen mesajların geri alınması heyecanla bekleniyor

Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp’a gelmesi beklenen özellik için heyecan dorukta diyebiliriz.

whatsapp geri alma

WhatsApp uygulaması hemen hemen her telefonda bulunan ve GSM şirketlerinin mesajlaşmasını neredeyse bitiren başarılı bir uygulamadır.Uzun zamandır kullanıcılar yanlışlıkla gönderilen mesajları kaldırmak için güncelleme gelmesini bekliyordu.Son çıkan haberlere göre bu güncellemenin yakında zamanda gelebileceği belirtiliyor.WhatsApp Web ile birlikte gelecek olan güncelleme ile gönderdiğiniz mesajları 5 dakika içerisinde geri silebileceksiniz.

Bazen ellerimizde düşünmeden yazıp gönderdiğimiz mesajları gönder butonuna bastıktan sonra keşke göndermeseydim diyeceklerin işine yarayacak bir özellik olacaktır.

Güncelleme geldiğinde bu özelliğin nasıl kullanılacağı konusunda da herhangi bir netlik bulunmamaktadır.Mesaj göndereceğiniz kişi online olduğunda ve hemen mesajı okuduğunda nasıl geri alınacak konusunda bilgi yok.Büyük ihtimal gönderdiğiniz mesaj okunmadığı süre boyunca silinecek gibi gözüküyor.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu