Bilim ve Teknoloji

WhatsApp’a 3 farklı yeni özellik geliyor

Dünyanın en çok tercih edilen mesajlaşma uygulaması WhatsApp, farklı özellikler getirerek kullanıcılarına rahatlıklar sunmaya devam ediyor.

WhatsApp şüphesiz dünyanın en popüle anlık mesajlaşma uygulamasıdır.Piyasada o kadar fazla benzeri var ama WhatsApp kan kaybetmektense her geçen gün kullanıcı kitlesini artırmaya devam ediyor.Tabi bu kadar popüler olmasının altında sağlam alt yapısı ve devamlı güncellenebilir olmasıdır.WhatsApp yeni yapacağı güncelleme ile 3 farklı yeniliği getirecek.

  • İlk özellikte fotoğraflara filtre veya efekt ekleyebileceksiniz.Fotoğrafı karşı tarafa göndermeden öcne çok fazla detaylı olarak efekt olmayacağı fakat birkaç güzel efekt yer alacağı söyleniyor.
  • İkinci özellik olarak ise fazla fotoğraf gönderdiğinizde otomatik olarak albüm şeklinde gönderecek.Bu sayede konuşma sayfası fotoğraflar ile dolmayacak ve fotoğraflara daha çabuk ulaşabileceksiniz.
  • Üçüncü özellik olarak ise telefon bekleme modunda size mesaj geldiğinde basit bir kaydırma hareketi ile mesaja rahatça cevap verebileceksiniz.

Bu özelliklerin ne zaman geleceğine dair herhangi bir bilgi yok fakat bu özellikler ilk olarak İOS’a geldikten sonra Android işletim sitemine gelebileceği belirtiliyor.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu