Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Vodafone Smart 7 ekran görüntüsü nasıl alınır?

Vodafone Smart style 7,Smart Pro 7 ve Smart Ultra 7 ekran görüntüsü nasıl alınır diye merak ediyorsanız işte bu sorunun cevabı..

vodafone smart 7 ekran görüntüsü alma

Vodafone akıllı telefon sektöründe çıkardığı modeller ile ses getirmeye devam ediyor.Son amiral gemisi modellleri tanıtıldı.Vodafone Smart serisi 3 farklı modelde tanıtıldıktan sonra bir çok kişi bu telefonları almak için ön siparişlerini verdileri.Haziran ayı içerisinde bir çok kişi Vodafone Smart 7 modellerine kavuşacak.Teknoscrool.com olarak Vodafone Smart style 7,Smart Pro 7 ve Smart Ultra 7 modellerinde ekran görünütüsü alma işlemini sizlere yazmak istedik.

Vodafone Smart 7 ile ekran görüntüsü almak için telefonun yan tarafında yer alan Güç Düğmesi ve Ses Kısma Düğmesine basıp beklemek yeterli olacaktır.

Vodafone Smart 7 serisinin amiral ürünü olan Vodafone Smart pro 7, ultra hızlı ve kaliteli çekim yapan 16 MP arka, 8 MP ön kamerası, AMOLED teknolojisine sahip 5.5 inç WQHD ekranı, Gorilla Glass 3 teknolojisi sayesinde çizilme ve darbelere dayanıklı kasası ve 1.8 GHz 8 çekirdekli işlemcisi ile dikkat çekiyor. Serinin giriş seviyesi ürünü olan Vodafone Smart style 7 ise 5 inçlik HD IPS ekran, 8 MP arka ve 5 MP ön kamera, 2540 mAH kapasiteli pil ve hızlı şarj teknolojisi içeriyor.

Yazar Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir