Bilim ve Teknoloji

Vodafone kalan dakika ve SMS sorgulama (Ücretsiz)

Vodafone kalan internet kotası,kalan mesaj ve dakikalarınızı ücretsiz olarak nasıl sorgulayabilirim diye merak ediyorsanız bu yazımız tam size göredir.

vodafone kalan bakiye sorgu

Bize mail yoluyla gelen destek sorularını yanıtlamaya devam ediyoruz.Hülya isimli ziyaretçimiz bizden Vodafone kalan dakikaları nasıl sorgulayabilirim konusunda destek istemiştir.Bizde elimizden geldiği kadar sizlere detaylı bilgi vermek istiyoruz.İlk olarak aşağıdaki bilgilerin Vodafone resmi internet sitesinden alındığını belirtelim.Bu sayede güvenilir yanlışsız bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.Önceleri paket aşımı sorunları çok yaşıyorduk.Fakat günümüzde artık anlık sorgulamalar ile kalan bakiyelerinizi öğrenebilirsiniz.

Paketinizde bulunan dakika, SMS, MMS ve internet haklarınızın kalanını bir arada görmek istiyorsanız, OZET yazıp 7000‘e ücretsiz bir mesaj göndermeniz yeterli.

Bütün kalan bilgileri istemiyorsanız istediğiniz bilgiyi öğrenmek için aşağıdaki adımlarıda uygulayarak ulaşabilirsiniz.

• Paketinizde ne kadar TL kaldığını öğrenmek için TL,
• Paketlerinizde ne kadar dakikanız kaldığını öğrenmek için DK,
• Paketlerinizde ne kadar SMS hakkınız kaldığını öğrenmek için SMS,
• Paketlerinizde ne kadar internet hakkınız kaldığını öğrenmek için INTERNET SORGU,
• Paketlerinizde ne kadar MMS hakkınız kaldığını öğrenmek MMS SORGU yazıp 7000’e ücretsiz sms gönderebilirsiniz.

Not: Yukarıdaki işlemlerin karşılığında herhangi bir ücretlendirme yapılmamaktadır.Tüm sorguların hepsiniz ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu