Bilim ve Teknoloji

Vestel 43FB5000B özellikleri ile tutuluyor

2015 yılında çıkmasına rağmen hâlâ tercih edilen Vestel modeli televizyon, 43 inç – 109cm boyutlu bir LED ekrana sahip. Full HD 1920x1080p çözünürlüklü cihazın normal ekran yenileme hızı 50Hz’ken, yazılım desteğiyle 200Hz’ye çıkarmak mümkün.

Vestel 43FB5000B Özellikleri

Super Motion Rate ekran yenilemesine sahip ürün aynı zamanda Ultra Dynamic Contrast özelliğiyle de dinamik kontrast sağlıyor. HDR desteği olmamasına rağmen renkleri ve parlaklığıyla son derece tatmin edici olan Vestel 43FB5000B, 2.0 hoparlör sistemine ve 16W ses çıkış gücüne sahip. Subwoofer ise üstünde bulunmuyor.

Gerek HD uydu, gerek kablo TV kanallarını izleyebileceğiniz ürünün multimedya kısmına baktığımızda ise 3D ve Smart TV özellikleri bulunmuyor. Yani Vestel 43FB5000B ile 3D filmler izlemeyi düşünmeyin. Aynı zamanda dahili akıllı etkileşim ve dahili kamera da mevcut değil. Buna rağmen program rehberi gibi özellikler bulunuyor.

Televizyonla FLV, MKV, MP4, H264, AVI, XVID ve daha pek çok formatla video oynatma şansınız var. Bunu isterseniz televizyonunu bağlayarak yapın, isterseniz de USB aracılığıyla gerçekleştirin. MP3 şarkıları da çalabilen cihaz, 1 adet USB 3.0 girişine, 2 adet de HDMI girişine sahip.

A sınıfı enerji tüketen ve beyaz ön çerçeveyle karşımıza çıkan televizyon ambalajdan ise duvar askı aparatı, kumanda ve kumanda pilleriyle çıkıyor.

Vestel 43FB5000B Fiyatı

Vestel’in başarılı televizyonu şu anda MediaMarkt gibi mağazalarda yaklaşık 2000 TL’ye satılmakta. Taksit seçeneklerinin de olduğu cihaz, 2 yıl resmi üretici garantisiyle geliyor.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu