Ulefone Metal teknik özellikleri ile ön planda

Akıllı telefon dünyasında artık o kadar fazla çeşit bulunuyor ki hangi modeli seçeceğinize karar veremiyorsunuz.

ulefone metal

Telefon özelliklerini çok fazla aktif olarak kullanmıyorsanız Ulefone Metal modelinin özelliklerinden bahsetmek istiyoruz.

İlk olarak 5 inçlik 294 PPI Piksel yoğunluğuna sahip bir IPS LCD ekranı bulunmaktadır.Teknoloji devleri artık genellikle 5.2 inç ve 5 inç boyutlarını tercih etmektedir.Ulefone Metal modelide 5 inçlik boyutu ile tek elle kullanım sağlamaktadır.Ekran/Gövde oranına baktığımızda ise yüzde 67.88‘lik bir oran bulunmaktadır.Batarya kapasitesine baktığımızda ise 3050 mAh‘lık bir batarya bulunmaktadır.Ulefone Metal modelinin kamera özelliklerine baktığımızda ise 13 megapiksellik bir arka kamera ve 5 megapiksellik ön kamerası bulunmaktadır.Video kayıt olarak 1080p çözünürlüğünde Full HD çekim yapabilirsiniz.

İşlemci gücüne baktığımızda ise 1.3 GHZ hızında çalışan 8 çekirdekli mediaTek MT6753 yonga seti bulunmaktadır.Grafik işlemcisi olarak Mali-T720 yer almaktadır.3 GB RAM ile oldukça hızlı bir telefon olduğunu belirtmek isteriz.Hafıza kısmına geçtiğimizde ise 16 GB’lık dahili depolama hafızasına ekstradan takabileceğiniz microSD kart ile kapasitesini 128 GB‘a kadar artırabilirsiniz.4.5G teknolojisi olarak ise CAT 4 bulunmaktadır.Radyo,parmak izi ve çift hat özelliği ile Ulefone Metal’in fiyatı merak ediliyor.

Teknsocrool.com olarak kişisel görüşümüzü belirtmek istiyoruz.

Ulefone Metal modeli işlemci hızı olarak birçok modeli rahatlıkla geride bırakıyor.3 GB RAM ile akıcı ve hızlı kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

Batarya kapasitesine baktığımızda ise gayet tatmin edici bir oran görmekteyiz.Birçok modelde bu ekran boyutuna daha düşük bataryalar tercih etmektedir. 3050 mAh’lık bataryası size büyük bir avantaj sağlayacaktır.

Dahili depolama hafızasına ekstradan hafıza kartı takılması ayrıcalık yaratmaktadır.Günümüzde artık depolama kapasiteleri büyük önem taşımaktadır.

4.5G olarak CAT 4 ile saniyede ortalama olarak 150 Mbps indirme hızını görebilirsiniz.

Android’in 6.0 Marhsmallow sürümü ile yüklü gelecek.Nougat sürümüne geçiş yapıp yapmayacağını konusunda ise herhangi bir netlik bulunmamaktadır.

ulefone metal1

Diğer önemli bir özellik ise artık birçok akıllı telefonlarda olmayan radyo özelliği bu modelde yer almaktadır.

Parmak izi okuyucusu ve çift hat özelliği ile diğerlerine göre ön plana çıkmaktadır.

Fiyat olarak baktığımızda 789TL’ye bu özelliklerde bir telefon almanız çok zordur.Fiyat ve performans uyumluluğunu göz önünde tutarsanız kesinlikle incelemeniz gereken bir model olduğunu hatırlatalım.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

Cevap yazin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir