Bilim ve Teknoloji

Twitter Moments Nedir Nasıl Kullanılır?

twitterTwitter Yeni Güncelleme Özellikleri

Twitter, son zamanlarda oldukça hareketli günler yaşıyor. Yeni uygulama formatı ve geliştirmiş olduğu özelliklerle beraber, Twitter kullanıcılarına daha çok yenilik katıyor.

Twitter Moments Nedir?

Moments, ” Anı yaşa” yada ” Anı Yakala” gibi Türkçe anlama geliyor. Anı nasıl yakalarsın? her türlü bilgi size gelecek. sizi takip etmeyen kullanıcılar, haberler ve neler? oluyor, gibi birçok konuda haberiniz olacak. Örneğin, İntegram Android uygulamalarının bazılarında, sizi takip etmeyen kullanıcıları rahatlıkla görebiliyordunuz. ama bunun daha çok gelişmiş bir versiyonunu sizleri bekliyor. Kim sizi takip listesinden çıkardıysa, anlık olarak size mesaj gelir. bu mesaj sayesinde sizde kimlerin sizi takip etmediğine bakar ve bu sayede kısa yoldan sizde takibi bırakmış olursunuz.

Nasıl Kullanırım?

Güncellemeden sonra, altta yer alan ” Yıldırım” işaretine tıklayın. resimde sizlere gösterdik. daha sonra oradan, haber almak istediğiniz kısımları özel olarak seçersiniz. bu seçme sonunda artık daha rahat bir şekilde Twitter kullanır ve her türlü bilgiye de aynı anda ulaşırsınız.

Moments Özelliği sayesinde, artık her türlü Twitt haberinden haberdar olacak, daha uygun kullanım yapacak ve bu sayede “Anı yakalayacaksın.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu