Bilim ve Teknoloji

Twitter Anketi Siteye Nasıl Eklenir?

Twitter’da anket nasıl eklenir?

twitter'da anket nasıl eklenir

Twitter artık daha çok özellik ve çok daha farklı yenilikleri meydana getirerek, insanların rahat bir kullanım yapmasını sağlıyor. Twitter, günceme ilişkin olarak yeni özellikleri de ihmal etmiyor. Twitter Anket özelliği sayesinde, artık insanlar gündemle ilgili yada kendi düşüncelerini ifade etmek için, takipçileriyle bunu paylaşıyorlar. Twitter anket özelliği gerçekten de çok iyi oldu. Artık kafamıza takılan yada sonucunu merak ettiğimiz konularda hemen bir anket uygulaması yaparak, insanları bu konuda ne düşündüklerine dair hemen bilgi sahibi oluyoruz.

Twitter Anketi Siteye Koyma özelliği de getirdi. Twitter üzerinde yaptığınız anket çalışmalarını, size ait olan sitede yayınlayarak, oradaki insanların da görüşlerini almış oluyoruz. Peki bunu nasıl ? yaparız.

– Yapmış olduğunuz Anket sayfasının, Alt tarafında ” 3 Nokta” bulunur. buna tıklayın

– Sonrasında gelen menüde yer alan ” Twiti Yerleştir” sekmesine tıklayın

– Burada  size bir kod verilecek. bu kodu alarak sitenizde gerekli alanlara yapıştırma yapın

Twitter Anket Paylaşma sayesinde, kişisel sitelerinize bu anketleri ekleyerek, sitenize gelen ziyaretçilerin bundan faydalanmasını sağlarsınız. Twitter üzerinde birçok konuda anket yayınlama serbest. Yani düşünceleri veya gündeme dair akla takılanlara cevap aramak için, bu özellikten yararlanırsınız. Anketi aynı zamanda Sitenizde bir makalenin de altına ekleme yaparak, insanların o konuda derin bilgiler almasını ve ankete katılarak daha eğlenceli  zamanlar geçirmelerini sağlamakta size kalmış. bu sayede daha çok kişinin dikkatini çekersiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu