Bilim ve Teknoloji

Turkcell T70 format/fabrika ayarlarına döndürme

Turkcell T70 uygun fiyatı ile kullanıcılara hitap etmektedir.T70 kullanan bir ziyaretçimiz bize fabrika ayarlarına nasıl döndürebileceği konusunda yardım istemiştir.

turkcell-t70-sifirlama

Teknoscrool.com olarak ilk önce T70 özelliklerinden bahsetmek istiyoruz.Turkcell T70 modeli 5.2 inçlik 282 PPI Piksel yoğunluğuna sahip bir IPS LCD ekranı bulunmaktadır.2540 mAh’lık değiştirilemez bataryası yer almaktadır.8 megapiksellik arka kamerası ve 5 megapiksellik bir ön kamerası bulunmaktadır.1.3 GHZ hızında çalışan 4 çekirdekli,2 GB RAM’li güçlü bir yonga seti bulunmaktadır.16 GB dahili depolama hafızası ve ekstra takılabilen microSD hafıza kartı bulunmaktadır.4.5G desteklemektedir.

Turkcell T70 format nasıl atılır?

İlk olarak telefonun menüsünden Ayarlar-Yedekleve Sıfırla-Fab.verilerine sıfırla-Telefonu Sıfırla ve Her şeyi sil dedikten sonra telefonu ilk aldığımız hale dönecektir.

Not:Bu işlemi yapmadan önce şarjınızın en az yüzde 25 seviyesinde olmasına dikkat ediniz.Fotoğraflarınız,rehberiniz,mesajlarınız,uygulamalarınız gibi herşey silinecektir.Format atmadan önce yedekleme yapmanızı tavsiye ediyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu