Bilim ve Teknoloji

Turkcell T60 yorumları

Turkcell T60 özelikleri tutuldu.

t60 yorumları

Turkcell T60 hem özellikleri hemde fiyatı ile akıllı telefon kullanıcıları tarafından beğenildi diyebiliriz.Kısaca Turkcell T60 incelemesini yapalım.

T60 kaç gram

Turkcell T60 özellikleri arsında inceliği dikkat çekiyor. Sadece 129 gram ağırlında ve 7.8 milimetre inceliğinde olması rahat bir kullanım sağlayacaktır.

Turkcel T60 8 çekirdekli 1.5 GHZ hızında çalışan bir işlemciye sahiptir.Bu güçlükteki bir işlemci kolay kolay yavaşlamaz ve sorunsuz bir şekilde aktif kullanabilirsiniz. Ayrıca 2 GB RAM ile akıcı bir kullanım sağlıyor. 32 GB’a kadar desteklenen hafızasını microSD kart ile artırabileceksiniz. 4G’yi desteklemesi ilede ileride 4G geldiğinde sorunsuz olarak bu hizmeti kullanabileceksiniz.

T60 kamerası kaç megapiksel

13 megapisekllik arka kamerası bulunurken 5 megapiksellik ön kamerası bulunmaktadır. Kamera olarak başarılı bir çözünürlüğe sahiptir.

İşaretler ve Hareket Komutları

Gelen bir aramayı yine basit el işaretleriyle kabul ya da reddetmek, işaret panosundan tek bir hareketle istediğiniz işlemleri kolayca yapmak mümkün.

Kolay Kullanım Modu

Müşteri ihtiyaçlarına odaklanmış T60 Akıllı Kullanım Modu ile akıllı telefon kullanmak çok daha kolay. Kolay asistan uygulaması ile sesli komutla mesaj ve çağrı oluşturmak mümkün.

Akıllı Sensörler

Üzerindeki T-sensör ile ortamdaki sıcaklığı, nemi ve basıncı ölçebilen T60, aynı zamanda T-Fit ile kullanıcılarının gün içerisinde kaç adım attığını da sayabiliyor.

Turkcell T60 fiyatı 889 TL’dir.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu