Teknosa Preo P2 modeli 4.5G destekliyor mu?

4.5G’yi desteleyecek mi?

4.5g preo p2

Akıllı telefonlarda internet kullanımı o kadar çok arttı ki artık evde bilgisayar kullanmıyoruz diyebiliriz.Nedeni ise telefonların, bilgisayar işlemlerini rahatlıkla yaptığı ve akıllı telefonlardaki internet hızının evdeki internet hızları ile hemen hemen aynı olduğu içindir.Şimdi ise yakın zamanda 4.5G hizmeti başlayacak.4.5G ile internet çok fazla hızlanacaktır.

Tabi bu hızlı hizmeti her telefon alamıyacaktır.Eski model telefonların bir çoğu malesef bu hızlı interneti desteklemiyecektir. Teknosa Preo P2 sahibi bir kullanıcı bize iletişim bölümünde telefonunun 4.5G destekliyip desteklemediğini sormuştur.Teknoscrool.com olarak baktığımızda bu telefonun 4.5G hizmetini desteklediğini görmekteyiz.Kullanıdığınız operatörden kartınızı değiştirerek 4.5G hizmetini sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.,

Preo P2 telefonu hakkındaki görüşlerinizi ve kullanıcılardan yorumlar bekliyoruz.

NOT: BİR ZİYARETÇİMİZ YORUM OLARAK BU MODELİN 4.5G UYUMLU OLMADIĞINI YAZMIŞTIR.EKSTRA BİLGİLENDİRME YAPMAK İSTEDİK.

SON GÜNCELLEME (30 HAZİRAN 2016)

Yorumlar kısmında bir ziyaretçimizin yazdığı yorumu okumanızı öneriyoruz.4.5G uyumlu olup olmadığı konusuna Anıl bey’in yorumu nokta koyacaktır.

Aşağıdaki fotoğraflarda hem teknosa resmi internet sitesi hem de Chip.com.tr’nin detaylı incelemesinde Preo P2’nin 4.5G uyumlu olduğu belirtilmiştir.

RESİMLER

4.5g

TEKNOSA RESİM GÖRÜNTÜSÜ

4.5G1

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

8 Yorum

Cevap yazin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir