Bilim ve Teknoloji

Sunny 24″ Uydu Alıcılı LED TV (SN024LED071)

Sunny’nin geçtiğimiz yıl satışa sunulan HD LED özellikli, SN024LED071 kod numaralı televizyonu hâlâ oldukça tutulan bir modelken, özellikle uygun fiyatıyla ilgi çekiyor.

Sunny SN024LED071 Teknik Özellikleri

Düz LED ekranlı televizyon, 24 inç yani 61 cm boyutunda. Orta düzeyde boyutlara sahip olan cihazda Full HD yerine HD Ready desteği var. 1366x768p çözünürlüklü ürün 50hz yenileme hızına sahipken, HDR modu ise mevcut değil.

6W ses çıkışlı Sunny modelinde NICAM Stereo teknolojisi kullanılırken, hoparlör mevcut fakat dahili subwoofer bulunmuyor. HD uydu alıcı ile de kullanabileceğiniz televizyon multimedya yönünden ise pek fazla seçenek sunmuyor. Üründe 3D, Smart TV, dahili kamera, program rehberi gibi günümüzde oldukça yaygın olan özellikler mevcut değil. Aynı zamanda harici olarak da kamera takamıyorsunuz. Buna rağmen televizyonda 1 adet USB 2.0 desteği var ve bu şekilde resim, müzik, video oynatma yapabiliyorsunuz. Dolayısıyla harici olarak taktığınız flaş bellekle televizyonda film izleme şansınız var.

Bağlantı konusunda da pek fazla seçenek yokken, Wi-Fi ya da ethernet kullanmayı ummayın. Bunun yerine dediğimiz gibi 1 adet USB 2.0 girişi, 3 adet HDMI girişi, eski tip kablo takacak olanlar için SKART girişi yer alıyor.

Siyah renkli ve V ayaklı bir standla birlikte satılan Sunny’nin fiyat performans televizyonunu şu anda 538 ile 550 TL arasında değişen fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu