Sony Xperia M4 Aqua yorumları

Özellikleri nasıl?

Sony Xperia M4 Aqua

Sony’nin üretmiş olduğu telefonlar arasında performansı ile göz dolduran telefonlardan biri olan; Sony Aqua, 5 inçlik bir ekrana sahip. Sertifikasında yer alan suya dayanıklı kısmı telefonun alınabilirliğini daha da artırıyor.

136 gram ağırlığa sahip olan telefon, 7.3 mm inceliğine sahip. Malzeme kalitesi de oldukça başarılı olan telefonun işlemcisi Snapdragon 615. Grafik birimi ise; Adreno 405 olan cihazda 2 GB RAM’lik bir alan yer alıyor. Dahili depolama kısmının oldukça küçük olması cihazın belki de tek eksik özelliği. 8 GB depolama alanına sahip olması sizi biraz endişelendirebilir. 8 Gb’lık kısmın 4 GB’lık kısmını kullandıktan sonra; depolama ihtiyacı için mikroSD’den yardım almak zorundasınız.

Kamera görüntüsüyle oldukça başarılı olan telefonda ön kamera 5 megapiksel, arka kamera ise; 13 megapiksel çözünürlükte. Batarya başarısı ile belkide en iyi telefonlar içinde bulunan telefonda; 2400 mAh’lık bir batarya yer alıyor. Telefonun tek eksik yönü ise; depolama alanının 8 Gb olması. Telefonun fiyatı ise; 1099 lira

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
Bilim ve Teknoloji Haberleri

Cevap yazin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir