Bilim ve Teknoloji

Snapchat son güncelleme ile otomatik hikaye izleme işkencesi bitti

Snapchat otomatik hikaye izlemeyi kaldırdı.Uzun zamandır beklenen özellik son gelen güncelleme ile kullanıcılara sunuldu.

snapchat otomatik güncelleme

Snapchat uygulaması son zamanların en popüler uygulaması olarak yoluna devam ediyor.7 gün 24 saat fotoğraf ve video paylaşımı yapabilen Snapchat uygulamasına 10 ekim 2016 günü itibari ile güzel bir güncelleme geldi.Snapchat kullanıcı sayısı hergeçen gün arttığı için şikayetlerde normal olarak fazlalaşmıştı.

Genellikle otomatik ilerleme modu çok şikayet ediliyor ve beğenilmiyordu.Otomatik hikaye izleme özelliği olduğunda kullanıcılar istemediği kişilerin hikayelerine bakmak zorunda kalıyordu ve bu çok can sıkıcı bir hal almıştı.Snapchat bu özelliği ortadan kaldırdı.

Son güncellemesi ile artık kontrol tekrardan kullanıcılara bırakıldı.Bu özellik kalkınca yerine ise Hikaye oynatma listeleri eklendi.Snapchat ekonomik alanda kalkınma yaparak reklam özelliğini getirecek.Kullanıcılar bu çıkan reklamlara isyan edecek fakat reklamlar olmadan gelir olmaz.Gelir olmayıncada güncelleme ve ilerleme olmayacağı için kabullenmek gerekmektedir.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu