Android HaberleriBilim ve Teknoloji

Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge Ekran Kilidi Açıp Kırma İşlemi Nasıl Yapılır

Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge Ekran Kilidi Açıp Kırma İşlemi Nasıl Yapılır?

4

Samsung S6 ve S6 Edge modelinde karşılaşılan en büyük sorunlardan biride ekran kilidi açma ve kırma sorunudur. Bu problemi çözmek için makalenin devamını okuyunuz.

Telefonunuzda ekran kilidini ve tuş kilidini defalarca yanlış girdiyseniz yada bir şekilde unuttuysanız kırmanın 2 farklı yolu vardır. Bu yöntemleri uygulamadan önce telefonunuzun kapalı olduğundan emin olun.

Samsung Galaxy S6 ile S6 Edge cihazınızda yer alan Ses Açma tuşuyla Açma tuşuna aynı anda basın. Samsung logosunu görür görmez tuşları bırakın. Logo gelmezse gelene dek bekleyin. Buradan Wipe Data/ Factory Reset kısmını seçin. Ses tuşları ile beraber seçenekler içinde gezinmeniz mümkün. Wipe Data / Factory Reset şıkkını seçerek Yes tuşuna basın. Son olarak Reboot System Now yazısı çıkınca işleminiz sona ermiş olacaktır.

İlgili Makaleler

21 Yorum

 1. Benim s6 edgede parmak izim vardi fakat icinde bilgiler vardi telefon kayboldu birinin eline dustuyse sifreyi kirarsa bilgilerime ulasabilirmi

 2. telefon açıkken nasıl yapacagız batarya yokki cıkarıp kapatalım

 3. Merhabalar,

  kapatma tuşuna uzun süre basılı tuttuğunuzda kapanma gerçekleşiyor mu?

 4. telefonum s6 edge deseimi hatırlamıyorum. parmak izimle giriş yapıyordum.fakat şarjı bitip kapanmış tekrar açtığımda parmak izimden önce deseni istedi.o yüzden açamıyorum. telefonumdaki bilgilerimin dökümanlarımın silinmesini istemiyorum.ne yapmam gerekiyor.

 5. Merhaba telim s6 telefonumu kapatabilmem icin benden sifreyi tekrar istiyor ama ben sifreyi unuttum zaten bana yardimci olabilir misiniz?

 6. kilit ekranına geldim ama şifrmei hatırlamadığım için telefonu kapatamıyorum şifre istiyor benden kapatmam için nasıl kapatabilirim

 7. ömer bey sorununuza çözüm bulabildinizmi bendede aynı sorun var merak ettim.

 8. Telefonum S6 pinimi unuttum sıfırlamadan nasıl şifreyi kırabilirim?

 9. Merhaba benim telefonum Galaxy S6 sizin makalenizi okudum fakat telefonum adımlarınızdan biri olan ses açma-kapama tuşuna bastığımda telefonum açılıyor ama gereken menüye açmayıp telefonu açıyor bunu nasıl çözebilirim?

 10. Telefonu kapatıp daha sonra adımları uyguladınız mı?

 11. Merhabalar bahsettiğiniz resetleme işleminde telefon içindeki resimler silinirmi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu