Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Sahte iPhone şarj cihazı nasıl anlaşılır?

Akıllı telefonların en önemli aksesuarı kesinlikle şarj aletidir.Günümüz teknolojisinde telefonlar hızlı şarj desteği sunarken kullanılan hızlı şarj aletleride büyük önem arz etmektedir.Bir ziyaretçimiz bizden sahte iPhone şarj cihazı nasıl anlaşılır konusunda destek istemiştir.

Artık akıllı telefon aksesuarlarının hemen hemen birebir kopyalarını bulabilirsiniz.Orjinallerinden fark etmek için neredeyse uzman olmanız gerekebilir.Tabi orjinal ürünler pahalı olduğu için kullanıcılar çakma şarj aletlerine yönelebiliyor.Siz siz olun orjinal şart aletinden vazgeçmeyin.Sahte iPhone şarj cihazını iyi anlamak için teknoscrool.com olarak araştırma yaptığımızda Apple’ın resmi internet sitesinden yapılan resmi bir açıklamayı sizlere iletmek istedik.

Paketi ve kablonun üzerindeki yazıyı karşılaştırma

Sahte veya sertifikasız kablo ve aksesuarları belirlemek için aksesuarın kendisini ve paketini dikkatlice inceleyin. Sertifikalı üçüncü taraf aksesuarların paketinde MFi logosu bulunur. Bir Apple Lightning – USB kablosunda, USB bağlayıcısından yaklaşık 18 cm’lik mesafede “Designed by Apple in California” ibaresi ile birlikte “Assembled in China“, “Assembled in Vietnam” veya “Indústria Brasileira” ibarelerinden biri bulunur. Bu metnin sonunda 12 haneli bir seri numarası görürsünüz.

sahte-iphone-sarj-cihazi

iPhone’nun resmi internet sitesinde yayınlanan bir fotoğrafı sizlerle paylaşıyoruz.Sahte iPhone şarj cihazları telefonunuza büyük hasarlar verebilir.Telefonunuzu patlatabilir,bataryanızı şişirebilir,yavaş şarj edebilir v.s. v.s. her türlü zararı verebilir.

Yazar Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir